• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 873

15882840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673483 15882840 Oferujemy Państwu biuro wykończone w wysokim standardzie. Aktualny układ mieszany tzn open space, gabinety, sale konferencyjne. Liczne przeszklenia nadają przestrzeni nowoczesny charakter. Budynek:Pierwszy budynek kompleksu biurowego Poleczki Busines...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 822 PLN (73 zł/m2)

11
-
928 m2
2010
15802448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26266882 15802448 Nowoczesny, samodzielny moduł biurowy – 395 m²Wysoki standard Klimatyzacja Duże przeszkleniaOferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 395 m², zaprojektowany z myślą o komforcie pracy i reprezentacyjn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 250 PLN (34 zł/m2)

11
-
395 m2
1998
15791720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25997996 15791720 Samodzielny pokój biurowy 37 mkw, położony na parterze nowoczesnego budynku biurowego.Wejście do lokalu - z hallu wejściowego przy recepcji.Dwie duże witryny - powierzchnia bardzo dobrze doświetlona.Toalety położone są na powierzchnia wspólnych - dos...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 659 PLN (72 zł/m2)

11
-
37 m2
2019
15790648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25972719 15790648 Do wynajęcia parter + piętro w nowoczesnym biurowcu biuro o łącznej powierzchni 614 m2.Doskonała lokalizacja w pobliżu ul. Łopuszańskiej i Alej Jerozolimskich. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, jak i łatwy wjazd i wyjazd z miasta, stanowi niew...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 724 PLN (65 zł/m2)

11
-
614 m2
2009
15786429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25910134 15786429 Do wynajęcia lokal handlowo - biurowy (nadający się również na różnego rodzaju usługi). Podstawowe informacje dotyczące warunków najmu w ujęciu kosztów miesięcznych: lokal na parterze o wysokości 3,80 m : ok. 605mkw. czynsz 14 EUROmkw.,miejsca parkin...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 256 PLN (67 zł/m2)

11
-
600 m2
2016
15772539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25613120 15772539 Nowoczesna przestrzeń biurowa do wynajęcia – idealna dla dynamicznych firm!Podział powierzchni:recepcja,open space na 15 stanowisk pracy,pokój biurowy - 5 staniwsk pracy,2 pokoje - 5 stanowisk pracy,3 pokoje na 3 stanowiska pracygabinet 1 o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 783 PLN (65 zł/m2)

11
-
584 m2
1998
15857296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27118160 15857296 Oferujemy do wynajęcia nowe biuro 204 m2 w formule READY OFFICE z meblami lub bez!Zaprojektowane dla firmy poszukującej komforowych warunków pracy dla 21 osób w biurowcu z wieloma udogodnieniami. Na powierzchnię składają się:* recepcja* 3 gabinety* o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 597 PLN (86 zł/m2)

11
-
204 m2
1998
15846676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26892310 15846676 Szukasz wyjątkowej przestrzeni biurowej, która łączy komfort pracy z prestiżem lokalizacji? Oferujemy do wynajęcia kameralny lokal na cele biurowe na Ochocie, idealny dla firm ceniących sobie niezależność, prywatność oraz swobodę aranżacji. To doskon...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (48 zł/m2)

12
-
310 m2
2010
15808448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26395702 15808448 Do wynajęcia parter w nowoczesnym biurowcu o powierzchni 353 m2.Lokal wyróżnia się bardzo dobrą ekspozycją i dużymi możliwościami aranżacyjnymi, dzięki czemu świetnie sprawdzi się m.in. dla klinik, showroomów lub instytucji finansowych. Wysokość pomi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 835 PLN (65 zł/m2)

11
-
353 m2
2009
15772541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25613115 15772541 Nowoczesna przestrzeń biurowa do wynajęcia – idealna dla dynamicznych firm!Szukasz reprezentacyjnej siedziby dla swojej firmy? Oferujemy do wynajęcia 395 m2 biura w nowoczesnym biurowcu, zaprojektowanym z myślą o komforcie, elastyczności i ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 553 PLN (65 zł/m2)

11
-
395 m2
1998
15781659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25832459 15781659 Do wynajęcia lokal handlowo - biurowy (nadający się również na różnego rodzaju usługi). Podstawowe informacje dotyczące warunków najmu w ujęciu kosztów miesięcznych: lokal na 2 piętrze, ok.540 mkw. czynsz 14 EUROmkw.,miejsca parkingowe: naziemne 250 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 230 PLN (67 zł/m2)

11
-
540 m2
2016
15819325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26641745 15819325 Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Grójecka*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznaczają cen...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 PLN (168 zł/m2)

11
-
5 m2
-