• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 874

15877324 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567573 15877324 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.59,72 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany l...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 777 PLN (81 zł/m2)

3
-
59 m2
2000
15876292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535220 15876292 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.109 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy w okolicach Al. Jana Pawła II,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 969 PLN (101 zł/m2)

3
-
109 m2
2007
15872068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27485291 15872068 Do wynajęcia: lokal handlowy o pow. 135 m2 na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia w stanie surowym,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 644 PLN (168 zł/m2)

1
-
135 m2
2021
15871212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458808 15871212 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 226,90 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej ,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 446 PLN (135 zł/m2)

5
-
226 m2
2013
15870007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27415364 15870007 możliwość podziału powierzchni--------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 160,60 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Prop...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 773 PLN (67 zł/m2)

6
-
160 m2
2016
15865971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308079 15865971 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 261 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 883 PLN (65 zł/m2)

2
-
261 m2
2019
15861817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212933 15861817 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.186 m2 na warszawskich Włochach, na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 913 PLN (48 zł/m2)

11
-
186 m2
2004
15861627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208663 15861627 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.155 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 990 PLN (58 zł/m2)

11
-
155 m2
2002
15861161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27197409 15861161 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 PLN (69 zł/m2)

1
-
18 m2
2016
15820706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627878 15820706 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 469 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 275 PLN (73 zł/m2)

11
-
469 m2
2010
15876627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27542431 15876627 Warszawa - Doi wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,12 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 926 PLN (71 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15876317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535378 15876317 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 664 m2 na 30 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 051 PLN (93 zł/m2)

5
-
664 m2
1999