• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15828243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628416 15828243 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.989 m2 w na 5 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji od...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

87 681 PLN (89 zł/m2)

11
-
989 m2
2000
15827418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628339 15827418 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 823,30 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa łącząca dwa du...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 288 PLN (62 zł/m2)

12
-
823 m2
1998
15806425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26338099 15806425 biuro serwisowane dla 4 osób, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------------------------------Najemca nie płaci prowiz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 880 PLN (493 zł/m2)

1
-
16 m2
2018
15762644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25407679 15762644 Do wynajęcia: magazyn o pow.17386 m2 w hali magazynowe w okolicach Trasy Toruńskiej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia magazynowa z...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

333 282 PLN (19 zł/m2)

1
-
17386 m2
-
15754950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25231316 15754950 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zamy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 100 PLN (503 zł/m2)

1
-
34 m2
1996
15871258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27459402 15871258 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.18,70 m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 523 PLN (85 zł/m2)

1
-
18 m2
1970
15869209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27402974 15869209 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (375 zł/m2)

1
-
28 m2
2020
15865979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308066 15865979 Do wynajęcia: Atrakcyjny lokal biurowy o pow. 401 m2 w nowym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agecnja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy na 1 pi...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 628 PLN (84 zł/m2)

11
-
401 m2
2021
15865811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27305136 15865811 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 504,16 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 570 PLN (17 zł/m2)

6
-
504 m2
2015
15828340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628400 15828340 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.188 m2, na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 904 PLN (58 zł/m2)

11
-
188 m2
2002
15777217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25732199 15777217 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1154 m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIDostępność od 1 kwar...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

94 017 PLN (81 zł/m2)

6
-
1154 m2
2000
15876331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535473 15876331 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 633 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w Śródmieściu, w okolicy ul. Wilczej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 772 PLN (110 zł/m2)

12
-
633 m2
2016