• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15838674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733054 15838674 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.710 m2 na 13 piętrze biurowca klasy A niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 558 PLN (108 zł/m2)

11
-
710 m2
2006
15830838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26679458 15830838 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.367,81 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 794 PLN (65 zł/m2)

1
-
367 m2
2004
15828304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628433 15828304 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.419,82 m2 do wynajęcia w Centrum, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

47 277 PLN (113 zł/m2)

11
-
419 m2
2017
15823040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627952 15823040 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.401 m2 na 4 pietrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie,w OKOLICACH ul. Opaczewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJINowoczesna p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 061 PLN (58 zł/m2)

11
-
401 m2
2006
15823039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627951 15823039 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.297 m2 na 4 pietrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie,w OKOLICACH ul. Opaczewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJINowoczesna p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 080 PLN (58 zł/m2)

11
-
297 m2
2006
15822622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627938 15822622 Do wynajęcia: lokal biurowymieszkanie o pow.43,42 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 342 PLN (101 zł/m2)

2
-
43 m2
2020
15820694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26627871 15820694 Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 140 m2 na parterze w biurowcu na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal usługo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 231 PLN (73 zł/m2)

1
-
140 m2
2010
15820690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627864 15820690 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.270 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJILokal dostepny...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 730 PLN (73 zł/m2)

11
-
270 m2
2010
15811048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26426962 15811048 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIAtrakcyjny pokój bi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (360 zł/m2)

1
-
10 m2
2018
15770515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25554533 15770515 lokal biurowy o pow.411,40 m2 do wynajęcia na 3 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy biurowej w okolicach ulic Wilczej i Mokotowskiej w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 401 PLN (101 zł/m2)

8
-
411 m2
1876
15755996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25243332 15755996 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 34 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zam...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 500 PLN (313 zł/m2)

1
-
136 m2
1996
15738412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24905422 15738412 biuro wirtualne do wynajęcia na Woliw budynku biurowym w okolicach ul. Okopowej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIAtrakcyjny adres dla firmy.W ramach oferty, Najemca otrzymuje:-Prestiżowy adres d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

179 PLN (179 zł/m2)

1
-
1 m2
2000