• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15872071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27485295 15872071 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 99 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego w okolicach ul. Słomińskiego, na warszawskim Żoliborzu.poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 861 PLN (120 zł/m2)

1
-
99 m2
2021
15871223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458819 15871223 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40,70 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 052 PLN (76 zł/m2)

2
-
40 m2
1926
15871216 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458809 15871216 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 222 m2 na 3 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 789 PLN (134 zł/m2)

6
-
222 m2
2013
15871101 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458124 15871101 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.326,16 m2 na 1 piętrze kamienicy biurowej w warszawskim Śródmieściu, w okolicachul. Koszykowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Be...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 447 PLN (87 zł/m2)

7
-
326 m2
1955
15868516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27383851 15868516 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.689,84 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 973 PLN (62 zł/m2)

10
-
689 m2
1998
15868423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27381018 15868423 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (429 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15867208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27339484 15867208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15866021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308093 15866021 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 299 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Racławickapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 060 PLN (67 zł/m2)

10
-
299 m2
2001
15864902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27277492 15864902 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (462 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15862259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222897 15862259 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 PLN (5 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15861823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212935 15861823 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.486,88 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 498 PLN (50 zł/m2)

11
-
486 m2
2000
15861824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212928 15861824 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.327 m2 na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 104 PLN (43 zł/m2)

11
-
327 m2
2004