• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 896

15867385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27345715 15867385 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 9 piętrze nowoczesnego biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (450 zł/m2)

1
-
40 m2
2021
15864961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27277577 15864961 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (429 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15860456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181462 15860456 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 222 m2 na parterze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Mokotowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 682 PLN (89 zł/m2)

2
-
222 m2
2001
15859812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176466 15859812 Warszawa- Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

120 PLN (13 zł/m2)

1
-
9 m2
2017
15853874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27061813 15853874 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 24 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (31 zł/m2)

2
-
115 m2
2019
15852294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27027326 15852294 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (120 zł/m2)

1
-
25 m2
1910
15840079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26765528 15840079 Do wynajęcia: 8-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden umeb...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 600 PLN (368 zł/m2)

1
-
37 m2
2017
15820705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627870 15820705 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia do w...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 925 PLN (73 zł/m2)

11
-
300 m2
2010
15819792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627713 15819792 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (456 zł/m2)

1
-
9 m2
1996
15876318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535386 15876318 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 245 m2 na parterze w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krańcowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizj...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 089 PLN (58 zł/m2)

9
-
245 m2
2009
15876400 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27536743 15876400 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.91 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od najemcy-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 372 PLN (92 zł/m2)

1
-
91 m2
1990
15883760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675701 15883760 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Park Avenue*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakte...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-