• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 883

15774444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25650689 15774444 Do wynajęcia: magazyn o pow.132 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Żoliborzu, w OKOLICACH ul. Powązkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIMagazyn na 1 pię...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 640 PLN (20 zł/m2)

1
-
132 m2
1998
15724255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24652642 15724255 Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 155 m2 dla 46 osób, w Śródmieściu (Warszawa), poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferujemy do wynajęcia lokal biurowy znajdujący sie na 4 piętrze biurowca w Śró...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

86 400 PLN (450 zł/m2)

1
-
192 m2
1996
15859701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27175338 15859701 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.120,38 m2 do wynajęcia,na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy w okolicach Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 797 PLN (98 zł/m2)

11
-
120 m2
1998
15859506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168471 15859506 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 600 PLN (533 zł/m2)

1
-
33 m2
2016
15859503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168470 15859503 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 200 PLN (528 zł/m2)

1
-
25 m2
2016
15859023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27160953 15859023 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 PLN (52 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15858392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27147199 15858392 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 19 osób na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 800 PLN (449 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15857709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27130777 15857709 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Prowizja od Najem...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 097 PLN (65 zł/m2)

1
-
17 m2
1998
15856948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27106749 15856948 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180,10 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 512 PLN (70 zł/m2)

3
-
180 m2
2015
15853876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27061814 15853876 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 400 PLN (575 zł/m2)

1
-
32 m2
2006
15852173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025961 15852173 Do wynajęcia plac o pow.20000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----------Teren ogrodzony i strz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

143 772 PLN (7 zł/m2)

1
-
20000 m2
-
15852142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27025655 15852142 Do wynajęcia: magazyn o pow. 1500 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Powierzchnia ma...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 348 PLN (22 zł/m2)

1
-
1500 m2
-