• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 872

15859500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168469 15859500 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 50 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

125 000 PLN (625 zł/m2)

3
-
200 m2
2016
15858369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27146977 15858369 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 20 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 000 PLN (409 zł/m2)

1
-
88 m2
1996
15857731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27133085 15857731 Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 623 PLN (77 zł/m2)

2
-
47 m2
2016
15853878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27061816 15853878 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 15 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 780 PLN (341 zł/m2)

1
-
58 m2
2019
15852879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27044004 15852879 Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICY ul. Lindleya.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Naj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 600 PLN (475 zł/m2)

1
-
16 m2
2018
15852874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27044002 15852874 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------Bez prowi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (368 zł/m2)

1
-
19 m2
2020
15852162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025963 15852162 Do wynajęcia plac o pow.40000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----------Teren ogrodzony i strz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

287 544 PLN (7 zł/m2)

1
-
40000 m2
-
15852175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025962 15852175 Do wynajęcia plac o pow.30000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----------Teren ogrodzony i strz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

215 658 PLN (7 zł/m2)

1
-
30000 m2
-
15847355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26908867 15847355 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.286,30m2 na 5 piętrze w kameralnej odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu,poleca agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 303 PLN (120 zł/m2)

11
-
286 m2
2018
15835640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26907360 15835640 biuro powierzchni 316 m2 do wynajęcia na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 501 PLN (84 zł/m2)

9
-
316 m2
2013
15835636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26907357 15835636 Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 142,88 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PRO...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 062 PLN (106 zł/m2)

2
-
142 m2
2013
15835069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26907324 15835069 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 2064 m2 Śródmieściu, na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Gdańskiego, na warszawskim Śródmieściu,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

217 215 PLN (105 zł/m2)

1
-
2064 m2
2016