• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 289

15889232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy na wynajem– Ochota, Reduta Wawelska 27846189 15889232 Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m², położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż obok Pomnika Lotnika. To miejsce łączy reprezentacyjny charakter przedw...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
-
56 m2
1928
15889360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27848901 15889360 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30 m2 do wynajęcia na 5 piętrze ,w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie niedaleko Placu Zawiszy i Grójeckiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 PLN (75 zł/m2)

1
-
30 m2
1960
15871012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal z witrynami w ruchliwym punkcie 27452076 15871012 Do wynajęcia lokal 72 m2, parter6 w budynku z 1995 r., Ochota Rakowiec.Duże witryny, jedno wejście, klimatyzacja. Idealny na showroom, oddział banku, sklep, punkt usługowy, kawiarnię, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, salon ślubny itp. Duży ruch...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (104 zł/m2)

11
-
72 m2
1995
15827614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal w przyjemnej lokalizacji 26641450 15827614 Do wynajęcia lokal 191 m2, parter4 z windą w budynku z 2000r., Ochota SzczęśliwiceDuże witryny, wentylacja mechaniczna i grawitacyjna, jest klimatyzacja, znakomity na klinikę medyczną, centrum rehabilitacji, klub fitness, biuro projektowe, kancelarię...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 280 PLN (80 zł/m2)

9
-
191 m2
2000
15848437 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowy lokal w cichej okolicy 26937721 15848437 Do wynajęcia biuro 175m2, piętro 23 z windą, Ochota Szczęśliwice.Doskonały na kancelarię, siedzibę firmy, dla firmy księgowej, dla programistów, na biuro projektowe, punkt obsługi klientów itp. Możliwość szybkiego uruchomienia działalności. Miejsce n...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (60 zł/m2)

7
-
175 m2
2005
15680840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny, narożny lokal z witrynami 23836730 15680840 Do wynajęcia lokal 177 m2, parter6 w kamienicy z 1956 r., Stara Ochota. Duże witryny, jedno wejście, klimatyzacja. Idealny na showroom, oddział banku, sklep, punkt usługowy, kawiarnię, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, salon ślubny itp. Duży ruc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 PLN (96 zł/m2)

11
-
177 m2
1956
15888985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27838328 15888985 Kontakt telefoniczny: 5120570692 pokoje do wynajęcia w pięknym biurze do wynajęcia – Warszawa Ochota ul. Solariego 2 pokoje (można wynająć 1 pokój bądź oba) +jest możliwość wynajęcia również biura wirtualnegoOferujemy do wynajęcia dwa komfortowe pomi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (25 zł/m2)

5
-
120 m2
-
15888913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832131 15888913 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 448 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 802 PLN (104 zł/m2)

1
-
448 m2
2018
15876422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537115 15876422 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 420 PLN (346 zł/m2)

1
-
7 m2
2017
15855074 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27074537 15855074 Warszawa - biuro wirtualne do wynajęcia na Ochocie, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

559 PLN (559 zł/m2)

1
-
1 m2
2011
15877263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563722 15877263 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na 13 piętrze biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, na warszawskiej Ochocie,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy--------------Biu...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 PLN (819 zł/m2)

1
-
1 m2
2011
15877594 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
19-20 Stanowisk | Al. Jerozolimskie | Centrum 27574077 15877594 19-20 Stanowisk Brain Embassy Al. Jerozolimskie CentrumOferujemy do wynajęcia prywatny moduł biurowy typu Company Unit w prestiżowej przestrzeni Brain Embassy Jerozolimskie. Lokal łączy zalety zamkniętego, w pełni wyposażonego biura z dostępem do ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 500 PLN (143 zł/m2)

11
-
200 m2
-