• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 139

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27845573 15889147 Dom w zabudowie bliźniaczej, obecnie do wynajęcia 360m2 i łącznie pięć sypialni. Na parterze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, garderoba. Na piętrze trzy sypialnie (garderoba), dwie łazienki. Wysokie poddasze zagospodarowane jest jako penthouse...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

6
-
360 m2
-
15888655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27819552 15888655 Do wynajęcia segment o powierzchni 225m2 na zamkniętym osiedlu na Ursynowie.Segment to 3 piętra do wykorzystania na cele biurowe oraz garaż z piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi.Przyziemie: garaż na 3 samochody- do wykorzystania na magazyn, produ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (35 zł/m2)

7
2
225 m2
2000
15714529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 24463393 15714529 Grochów - Dom - 12 bliźniaka - w cichej części Olszynki Grochowskiej - TYLKO NA 10 miesięcy(do 31 marca 2026 roku)pow. użytkowa 103 m24 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, podpiwniczenie pod połową domu. Wszystkie media miejskie, dodatkowo siła w garażu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (38 zł/m2)

4
-
130 m2
1957
15888852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27830504 15888852 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmij bezpośrednio od dewelopera — bez prowizji, bez pośredników!Budowa zakończona IV kwartał 2025 z uzyskanym pozwoleniem na użytkowanie od lutego 2026Nowoczesne kameralne osiedle w zielonej dzielnicy ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (68 zł/m2)

5
-
130 m2
2025
15562884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 21385323 15562884 Dom położony blisko stacji metra Służew.Parter: 3 pokoje 32m2 i 16mm2 z możliwością połączenia, hall 7,5m, kuchnia i sąsiedni pokój w sumie 17m.I piętro 3 pokoje 18, 14, 14 m2 i łazienka z wanną 5m.II piętro pokój 50m2 i wc z prysznicem.W piwnicy 2 g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (46 zł/m2)

7
-
280 m2
-
15861334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27204047 15861334 Wolnostojący dom położony na Mokotowie - Wyględów. Suterena: kuchnia, duży pokój z kominkiem.Wysoki parter: salon, toaleta, 3 gabinety, garaż(70m), zaadoptowany na powierzchnię magazynowo-biurową.I piętro: 3 pokoje, łazienka.II piętro 2 pokoje, łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (33 zł/m2)

10
-
450 m2
1936
15887517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom 80 m2 | ul. Ostródzka | Kwatera pracownicza 27784834 15887517 Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceDom został odświeżony — pomieszczenia są odmalowane na biało. Nieruchomość ogrzewana jest gazem (nowoczesny piec gazowy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
80 m2
-
15888515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27814976 15888515 Elegancki dom jednorodzinny na wynajem o powierzchni 300 mkw, położony w prestiżowej części Wilanowa, na działce o powierzchni 510 m². Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz nowoczesn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (63 zł/m2)

7
2
300 m2
2019
15887519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27784884 15887519 Nowoczesny i komfortowy dom w spokojnej, zielonej części Sadyby to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni zarówno do życia, jak i prowadzenia działalności. Nieruchomość łączy funkcjonalność z eleganckim wykończeniem, oferując wygodę co...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 500 PLN (63 zł/m2)

7
3
245.08 m2
-
15841168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26787952 15841168 Do wynajęcia piękny, przestronny dom 5-pokojowy o powierzchni 120 mkw, usytuowany na trzech kondygnacjach kameralnego budynku. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako miejsce...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

5
2
120 m2
2019
15871238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27459368 15871238 Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 360 mkw, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa – osiedle Pod Skocznią, przy kameralnej i cichej ulicy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (50 zł/m2)

8
4
360 m2
1995
15845083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 26850537 15845083 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu bliźniaka o powierzchni całkowitej 150 mkw., z przestronnym ogródkiem, położonego w dzielnicy Wawer.Dom znajduje się w cichej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, z szybkim dostępem do Wału ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (80 zł/m2)

5
2
150 m2
2024