• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na wynajem Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 27

15869173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27402991 15869173 Do zamieszkania o 1 lipca - do oglądania od jużKomfortowy dom w prestiżowej lokalizacji – Wilanów- ul. DostatniaOferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych częś...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (55 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15889147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27845573 15889147 Dom w zabudowie bliźniaczej, obecnie do wynajęcia 360m2 i łącznie pięć sypialni. Na parterze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia, garderoba. Na piętrze trzy sypialnie (garderoba), dwie łazienki. Wysokie poddasze zagospodarowane jest jako penthouse...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

6
-
360 m2
-
15868868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki i komfortowy dom dla rodziny 27392813 15868868 Do wynajęcia 7-pokojowy 2-piętrowy dom wolnostojący450 m2, na działce 1200 m2, Wilanów Zawady.Idealny dla rodziny. Dostępny bez mebli ruchomych.Cena: 20 000 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, w bliskiej okol...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (44 zł/m2)

7
-
450 m2
-
15884897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki i komfortowy dom dla rodziny 27714345 15884897 Do wynajęcia 6-pokojowy 1-piętrowy segment skrajny 230 m2, na działce 252 m2, Wilanów, Błonia Wilanowskie.Idealny dla rodziny. Dostępny bez mebli ruchomych.Cena: 12 500 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, nie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (54 zł/m2)

6
-
230 m2
-
15888515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27814976 15888515 Elegancki dom jednorodzinny na wynajem o powierzchni 300 mkw, położony w prestiżowej części Wilanowa, na działce o powierzchni 510 m². Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz nowoczesn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (63 zł/m2)

7
2
300 m2
2019
15886549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27761843 15886549 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Informuję, iż posiadam do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej,Dostępna od 1 lipca będzie część od strony ulicy Rumianej (ok. 360 m2 ) .Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymaga...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (54 zł/m2)

5
-
350 m2
-
15885786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27740855 15885786 DOM W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI NA STARYM WILANOWIE. Nowoczesny budynek w wysokim standardzie, który spełni oczekiwania bardzo wymagającego klienta.Rozkład:- Parter: salon, jadalnia, kuchnia, WC ,garderoba,- Piętro: 3 sypialnie (garderoba) 2 łazienki - ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (53 zł/m2)

5
3
360 m2
2008
15885096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27717115 15885096 Do wynajęcia komfortowy, nieumeblowany segment na strzeżonym osiedlu, na warszawskim Wilanowie.Poziom I:Przestronny salon z wyjściem na słoneczny taras.Całkowicie umeblowana i wyposażona kuchnia,Toaleta,Poziom II:Cztery sypialnie, balkon,Łazienka,Poz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (63 zł/m2)

6
2
200 m2
2020
15885478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27732118 15885478 Oferujemy do wynajęcia część domu ,funkcjonalną powierzchnię mieszkalno-biurową o łącznej powierzchni ok. 60 mkw, z dodatkową przestrzenią magazynową (ok. 22 mkw), zlokalizowaną w domu jednorodzinnym na warszawskim Wilanowie Niskim – jednej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
60 m2
1985
15882835 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27673473 15882835 Przestronny bliźniak na wynajem w Powsinie na Osiedlu PatioZapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnej połówki bliźniaka, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Patio w malowniczym Powsinie. Idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak i fir...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (45 zł/m2)

6
3
336 m2
2009
15877619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27574765 15877619 Luksusowy, klimatyzowany dom w centrum Wilanowa. Parter: Przestronny salon z kominkiem, z wyjściem na taras i do ładnie zagospodarowanego ogrodu. Gabinet, Całkowicie wyposażona kuchnia z jadalnią,Spiżarnia, Toaleta, garderoba, pralnia z suszarnią.Pię...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (82 zł/m2)

5
2
255 m2
2010
13863710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 100754 13863710 NAJEM Z DOTACJĄ NA PIERWSZE 2 MIESIĄCE :Cały budynek 378 m2 wraz z działką o powierzchni 739 m2 w cenie 15 200zł netto miesięcznie. Można go też podzielić na trzy osobne mieszkania:290 m2 (Góra) 11 400 zł netto28 m2 (Przyziemie) - 1500 zł netto + 130...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 200 PLN (40 zł/m2)

10
-
378 m2
-