• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 99

15889433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849913 15889433 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (65 zł/m2)

2
-
28 m2
-
15889431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27849912 15889431 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 170 m2 na poziomie -1 budynku biurowo-magazynowego w warszawskim Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 760 PLN (28 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15878351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27594397 15878351 To przytulne i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, na osiedlu Bursztynowym przy ul. Korkowej - w dobrej lokalizacji. UKŁAD MIESZKANIA: Na poziomie pierwszym: salon (38m2) z wydzielonymi przestrzeniami do biesiadowania i wypoczynku,widna ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (46 zł/m2)

4
1
84 m2
2008
15889303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846769 15889303 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOgłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (60 zł/m2)

5
-
469 m2
-
15841240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny dom dla rodziny lub firmy, ogród 26788833 15841240 Do wynajęcia 2-piętrowy 5-pokojowy dom (bliźniak) 150m2 z 2024r. na działce 420m2, Wawer, Nadwiśle.Przestronny, funkcjonalny, doskonały dla rodziny z dziećmi lub na potrzeby firmy. Cena: 12 000 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (80 zł/m2)

5
-
150 m2
2024
15804798 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn z nowoczesną częścią biurową, parking 26302689 15804798 Do wynajęcia dwupoziomowy lokal 400 m2 (magazyn i biuro) w budynku wolnostojącym z 2020r., Wawer Zerzeń. Idealny dla firmy dystrybucyjnej, logistycznej, sklepu internetowego.Budynek blisko tras szybkiego ruchu S2 i S17, 80m do przystanków autobusowyc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
400 m2
-
15768614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala magazynowa z biurem 25548003 15768614 Do wynajęcia magazyn z częścią biurową 400 m2, w budynku zmodernizowanym w 2020 r., Wawer, Marysin Wawerski.Doskonałe na siedzibę firmy, na działalność e-commerce, itp. Możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni: 200m2 na parterze z magazynem 30m2 lub...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 990 PLN (37 zł/m2)

11
-
400 m2
-
15698126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
9-pokojowy dom w Starym Aninie, 2 balkony, garaż 24144040 15698126 Do wynajęcia 6-pokojowy (+ 3 pokoje w przyziemiu) 1-piętrowy dom-bliźniak z cegły, 270 m2, na działce 700 m2,  Anin, Wawer.Doskonały na siedzibę firmy, do prowadzenia działalności gospodarczej lub dla rodziny. Pomieszczenia bez mebli ruchomych, gotow...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (39 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15552534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal z dużymi witrynami do adaptacji 21018549 15552534 Do wynajęcia narożny lokal użytkowy 57,85 m2, parter6, w budynku mieszkalnym z 2023 r., Wawer, Falenica. Lokal  w stanie deweloperskim (możliwe wakacje czynszowe), duże  witryny, wejście od ulicy. Doskonały na salon beauty, fryzjerski, showroom, małą...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 462 PLN (113 zł/m2)

1
-
57 m2
2023
15412298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie 5 pokoi bez mebli ruchomych 17954644 15412298 Do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie 150m2 z poddaszem, piętro 22 bez windy, w budynku z 2010 r., Wawer, Anin.Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Dostępne bez mebli ruchomych.Cena: 6500 zł + media według zużycia. Kaucja 13000 zł.Bardzo dobra loka...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (43 zł/m2)

5
-
150 m2
2010
15494125 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny dom z ogrodem, dla rodziny 19801572 15494125 Do wynajęcia 6-pokojowy, 1-piętrowy bliźniak 249m2 na działce 2500m2, Wawer, Anin.Spokojna, zielona okolica, dom z ogrodem, idealny dla rodziny.Cena: 13000 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Kaucja wymagana.Wygodna lokalizacja, granicząca z Maz...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (52 zł/m2)

6
-
249 m2
-
15587654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, klimatyzowane biuro, parking 21916940 15587654 Do wynajęcia 7-pokojowe biuro 200 m2 piętro 22 bez windy w budynku zmodernizowanym w 2020 r., Wawer, Marysin Wawerski.Doskonałe na siedzibę firmy, kancelarię księgową, dla programistów, itp. Dostępne bez mebli ruchomych. Jest możliwość wynajęcia takż...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 990 PLN (40 zł/m2)

7
-
200 m2
-