• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 110

15647506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23232086 15647506 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Warszawa Ursus, ul. Edwarda HabichaZapraszam do wynajęcia komfortowego, w pełni umeblowanego i wyposażonego mieszkania z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.Mieszkanie idealnie sprawdzi s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
1
39 m2
2023
15888783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27825389 15888783 Przedstawiamy ofertę - komfortowej kawalerki w budynku z 2020 roku przy ul. Dzieci Warszawy 36 w dzielnicy Ursus Skorosze. To idealna propozycja dla singla. Lokal składa się z: - przestronnego pokoju, w którym znajdziesz wygodną sofę, szafę w zabud...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (95 zł/m2)

1
1
22 m2
2020
15889428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849911 15889428 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od najemcy-----------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 PLN (55 zł/m2)

1
-
28 m2
1980
15889426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849910 15889426 Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowe biuro o pow. 40,80 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (77 zł/m2)

3
-
40 m2
1980
15881982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27653703 15881982 DO WYNAJĘCIA LOKAL W URSUSIE (URSUS NIEDŹWIADEK - ŚCISŁE CENTRUM)Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 65 m2 w ciągu pawilonów handlowo - usługowych, usytuowany w środku osiedla.Wysokość 2,63 m; niezależne wejście od ulicy po niewielkiej ilośc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 850 PLN (90 zł/m2)

4
-
65 m2
-
15859397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27167726 15859397 ~CENA WYNAJMU 3400 zł z czynszem do wspólnoty!~Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na parterze na osiedlu strzeżonym przy. ul Dzieci Warszawy 15E. Lokalizacja: Warszawa Ursus (Skorosze). Osiedle budowane przez dewe...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (76 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15889424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849909 15889424 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 119,60 m2 na parterze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 578 PLN (55 zł/m2)

1
-
119 m2
1980
15879184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27610729 15879184 *CZYNSZ DO WSPÓLNOTY W CENIE NAJMU!Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu przy ulicy Józefa Czechowicza. Blok monitorowany, osiedle zamknięte. Bardzo dobra lokal...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (85 zł/m2)

2
1
40 m2
1997
15879102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27608115 15879102 Do wynajęcia mieszkanie położone w Ursusie na osiedlu Niedźwiadek przy ul. Warszawskiej. Lokal o funkcjonalnym układzie, dwustronny, dzięki czemu jest dobrze doświetlony.Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, balkonu, widnej kuchni, przedpoko...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15878387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem –Ursus 27595232 15878387 Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (Skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.Mieszkanie o po...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (62 zł/m2)

2
1
52 m2
2018
15835282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26766073 15835282 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 240 m² w Ursusie, 5 minut od PKP Ursus Niedźwiadek, przy głównej ulicy, w pobliżu dużego osiedla mieszkaniowego i licznych lokali usługowych.Powierzchnia b...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (39 zł/m2)

4
-
240 m2
-
15841595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Reprezentacyjne biuro, znakomita ekspozycja 26791950 15841595 Do wynajęcia lokal biurowy 200m2, parter i 11 bez windy, Ursus Skorosze.Doskonały na punkt usługowy, kancelarię, siedzibę firmy, dla firmy księgowej, dla programistów, na biuro projektowe itp. Możliwość szybkiego uruchomienia działalności. Dostępny b...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
-