• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 232

15872436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z ogródkiem | Bielany | Las Bielański 27493301 15872436 Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Bielany przy Lesie BielańskimDo wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,82 m² z prywatnym ogródkiem i tarasem, położone na eleganckim i kameralnym osiedlu Imaginarium na Bielanach, tuż przy wejśc...

Warszawa (Bielany), ul. Tczewska

4 000 PLN (76 zł/m2)

2
1
52.82 m2
-
15876633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem komfortowe 2 pok 56 m2 taras 22m2 Bielany 27542584 15876633 Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskich Bielan. Lokal wyróżnia się przemyślanym rozkładem oraz wyjątkowo dużym tarasem, któr...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (58 zł/m2)

2
1
56 m2
2004
15889093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
6 pokojowe do wynajecia 27843400 15889093 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji Warszawy? Ta oferta może być idealna dla Ciebie.Do wynajęcia przestronne, 6-cio pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, pomiędz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (94 zł/m2)

6
2
96 m2
2005
15877320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27566076 15877320 Warszawa, Żoliborz ul. Zabłocińska &124; taras &124; garaż &124; metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m, położone w budynku z 2010 roku w dobrym standardzie. Nieruchomość znajduje się na tereni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (73 zł/m2)

3
1
75 m2
2010
15844353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26832900 15844353 Samodzielny moduł biurowy - 5 pokoi i kuchnia.Podział powierzchni:pokój biurowy 14 mkw;pokój biurowy 14 mkw;pokój biurowy 21,60 mkw:pokój biurowy 11,40 mkw;pokój biurowy 10 mkw;kuchnia 10 mkw:Toalety dla dwóch najemców na piętrze.Jedno miejsce parkin...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 140 PLN (45 zł/m2)

11
-
92 m2
1995
15879095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro Młociny / Unikatowe / Parking Podziemny 27608044 15879095 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy ulicy Nocznickiego. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garaż...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (79 zł/m2)

2
1
43 m2
2016
15440095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18592494 15440095 OKAZJA!!! Polecamy w pełni wyposażone, jasne, przestronne i przytulne mieszkanie przy Al. Reymonta na Warszawskich Bielanach. Bardzo ładne, po remoncie, nowa kuchnia, łazienka, salon i 2 sypialnie. Balkon zabezpieczony si...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (68 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15306662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15351572 15306662 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 210m² usytuowana na na III piętrze w biurowcu na Starych Bielanachpomieszczenia 1,2,3,4,5,6 plus kuchnia, łazienka z ubikacjado własnej dyspozycjicena wynajmu za m² 60,00 PL. Najemca dodatkowo ponosi opłaty liczni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 650 PLN (65 zł/m2)

11
-
210 m2
-
15821162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26614297 15821162 Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Sokratesa. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię i przedpokój, sypialni oraz łazienki. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, pral...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15306672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15351573 15306672 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 310m²usytuowana na I piętrze w biurowcu na Starych Bielanach. Najemca dodatkowo ponosi opłaty eksploatacyjne. Wymagana kaucja::DODATKOWE INFORMACJE Stan lokalu: do adaptacji ::LINK DO STRONY http:www.wigro.p...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 150 PLN (65 zł/m2)

11
-
310 m2
-
15821160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26615703 15821160 Do wynajęcia od zaraz wygodna kawalerka na Bielanach w kompleksie przy ul. przy ul. Rudzkiej. Mieszkanie składa się z salonu, przedpokój, aneksu kuchennego oraz łazienki. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażon...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (104 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15821161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26611899 15821161 Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Sokratesa. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię i przedpokój, sypialni oraz łazienki. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, pral...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
44 m2
-