• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 73

15853384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27049668 15853384 Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz bardzo wygodnej, przemyślanej garderoby. W części kuchennej znajduje się n...

Warszawa (Żoliborz), Krasińskiego Zygmunta

3 000 PLN (107 zł/m2)

1
1
28 m2
1938
15785350 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 41m Stanisława Wyspiańskiego 25876753 15785350 Odświeżone, częściowo umeblowane mieszkanie do wynajęcia przy ul. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie. czynsz wynajmu 3000 pln + prąd i gaz wg zużycia. Czwarte piętro, winda, balkon. Wysokie, jasne. Dobra komunikacja....

Warszawa (Żoliborz), ul. Stanisława Wyspiańskiego

2 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
41 m2
-
15886648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Perła! 4 pok. na Żoli| 2 loggie, 2 parkingi + box 27763071 15886648 Na wynajem nowy, elegancki, 4-pokojowy apartament z dwoma łazienkami, garderobą oraz dwoma loggiami - zlokalizowany w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie Sady Żoliborz przy ulicy Anny German 7 na Sadach Żoliborskich!W cenie wynajmu są dwa wyg...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 970 PLN (119 zł/m2)

4
2
84 m2
2025
15878005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | Po Generalnym Remoncie | A/C | Parking 27586806 15878005 TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE 48 m² PO GENERALNYM REMONCIE KLIMATYZACJA SADY ŻOLIBORSKIE MIEJSCE PARKINGOWE(English description below)MIESZKANIEPrzytulne, czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², po generalnym remoncie, zlokalizowane na 1 ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (81 zł/m2)

3
1
48 m2
1969
15824713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z ogródkiem w ruchliwym punkcie 26641439 15824713 Do wynajęcia lokal 104m2, parter4 w budynku z 2007r., Stary Żoliborz,Wykończony, duże witryny, dwa niezależne wejścia, ogródek, duży potencjał aranżacyjny. Na sklep lub dowolną działalność usługową, medyczną, lekką gastronomię, piekarnię, salon kosme...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 233 PLN (98 zł/m2)

3
-
104 m2
2007
15871690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 2 pokoje w zielonej okolicy, garaż 27474039 15871690 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 13 z windą, w budynku z 2011 roku, przy ul. Saperskiej, Sady Żoliborskie. Jasne, ciche, słoneczne i przestronne. Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 2 900 zł + 750 czynsz ad...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
-
49 m2
2011
15796626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal na biuro lub usługi 26122710 15796626 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 82 m2, parter 1, w budynku z 1993r., Żoliborz, Marymont-Potok.Lokal z własnym wejściem, bardzo dobrze doświetlony. Doskonały na sklep internetowy, studio fotograficzne, salon masażu, salon tatuażu, studio manicure...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (76 zł/m2)

11
-
82 m2
1993
15560051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ocieplona hala warsztatowa z placem manewrowym 21302133 15560051 Do wynajęcia hala warsztatowa 170m2 w budynku wolnostojącym z placem 800 m2, Żoliborz, Marymont Potok.Wymiary hali 10x17m, wysokość 5,5-8m, 3 bramy dwuskrzydłowe wjazdowe o szer. 3,5 m, wys. 4 m, przed halą plac manewrowy 800 m2. Hala idealna na wars...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (129 zł/m2)

11
-
170 m2
-
15536009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne, wygodne 2 pokoje, świetny dojazd 20738026 15536009 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 29 z windą w budynku z 2014r. przy ul. Rydygiera, Sady Żoliborskie.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4 400 zł + 920 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 4...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (80 zł/m2)

2
-
55 m2
2014
15888982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27837597 15888982 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia dwupokojowy apartament na Zielonym Żoliborzu. Ul. Rydygiera 6.Wyjątkowe miejsce z klimatem Starego Żoliborza.Budynek z recepcją i ochroną 24 h.Znakomita lokalizacja, na granicy Żoliborza i Śródmieśc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (80 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15888881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27831829 15888881 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 PLN (86 zł/m2)

1
-
7 m2
2014
15640690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23068944 15640690 Apartament z dwoma tarasami położony na ostatnim piętrze z widokiem na centrum. Wykończenie z materiałów najwyższy jakości pod nadzorem architekta. W skład mieszkania wchodzi:salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras, toaleta, sypialnia dla dziec...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (103 zł/m2)

3
-
87 m2
2010