• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Piaseczno

Znalezionych ofert: 44

15871304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27464004 15871304 Doskonała lokalizacja! Dokładnie na wjeździe na osiedle! Narożny, z ogródkiem i 4 miejscami postojowymi.Idealny pod każdą działalność.Przedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115m2. Lokal znajduje się w Piasecznie przy ul. Jarząbka 26. Jes...

Piaseczno, Kazimierza Jarząbka

8 636 PLN (75 zł/m2)

1
-
115.15 m2
2017
15872765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje winda duży balkon garaż blisko PKP 27501922 15872765 3 600 zł Wynajem 3 pokoje 55 m2 I Piaseczno Grochowskiego blisko PKP Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji Piaseczna - przy ul. Grochowskiego 11. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w czteropię...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 600 PLN (65 zł/m2)

3
1
55 m2
2016
15886502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piaseczno, lokal usługowy , najem, 115m2 27760458 15886502 NAJEM 115 m2 LOKAL USŁUGOWY, 9 POMIESZCZEŃ PIASECZNO 7000 brutto złPrzedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115 m2 położony na parterze budynku, przy ulicy Raszyńskiej w Piasecznie.2 wejścia bezpośrednio od ulicy, duże witryny, możliwo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

7 000 PLN (61 zł/m2)

9
-
115 m2
-
15889447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyposażony lokal gastro/catering, Piaseczno 27850387 15889447 LOKAL GASTRONOMICZNY WYNAJEM 60M2 PIASECZNO UL. PUŁAWSKA 5400zł Do wynajęcia lokal biurowy składający się z kilku pomieszczeń zgodny z wymogami sanepidu do prowadzenia gastronomii o powierzchni 60 m², zlokalizowany w budynku użytkowym  małym c...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

5 400 PLN (90 zł/m2)

4
-
60 m2
-
15853199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27044639 15853199 Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 550 m² , zlokalizowana w Piasecznie. Magazyn znajduje się na terenie zamkniętym. Dostępny parking. Możliwość parkowania i manewrowania TIRami. Hala nieogrzewana. Obiekt aktualnie powiększony ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

19 900 PLN (36 zł/m2)

11
-
550 m2
-
15556496 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21141832 15556496 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. 8 00 m2 , zlokalizowane w Piasecznie . Do dyspozycji najemcy miejsca parkingowe. Budynek oddany do użytku w 2001 roku. PIĘTRO 1: część biurowa o pow. 800 m2. Dostęp do zaplecza socjalnego i sanitarne...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

33 511 PLN (42 zł/m2)

11
-
800 m2
-
15892683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27899508 15892683 Hala magazynowa 275m 2 bez filarów w Piasecznie, z wjazdem z poziomu 0. Hala murowana, ogrzewana, ocieplona wełną mineralną, o wysokości 9m, widna, ze świetlikami w dachu. Powierzchnia wydzielona blachą falistą na wysokość 2,7m. Wrota z poz...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

6 600 PLN (24 zł/m2)

11
-
275 m2
1982
15892679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899500 15892679 Lokal biurowo-usługowy 80 m 2 w centrum Piaseczna na III piętrze w budynku usługowo-biurowym w ciągu handlowo-usługowym. Dwa pokoje ze skosami , w tym open space ok. 48 m 2 z możliwością podziału jeszcze na dwa mniejsze. Toa...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 900 PLN (36 zł/m2)

11
-
80 m2
2000
15892663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899510 15892663 Biuro ok. 112,44m2 w Piasecznie, okolica Józefosławia, z klimatyzacją, monitoringiem, przeszkleniem, parkingiem. Dwie kondygnacje bez windy: pierwsze i drugie piętro, c ztery pokoje biurowe, dwie toalety wspólne z drugim najemcą. Na 1. p...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 500 PLN (40 zł/m2)

11
-
112 m2
2011
15892680 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899505 15892680 Biuro 60m2 z klimatyzacją, na pierwszym piętrze w Piasecznie, okolice Józefosławia. Trzy pokoje biurowe z oknami od zachodu: 26,03m2, 12,77m2 12,86m2, oraz części wspólne z drugim najemcą: zaplecze socjalne kuch...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 260 PLN (54 zł/m2)

11
-
60 m2
1998
15834501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 5 pokoi w dogodnej lokalizacji 26711051 15834501 Do wynajęcia 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 200 m2 na działce 487 m2, Piaseczno.Doskonały dla rodziny.Cena: 6 000 zł +  media (prąd, woda, gaz). Kaucja 18000 zł.Wygodna lokalizacja, blisko sklepy, punkty usługowe, żłobek, przedszkole i szkoła...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

6 000 PLN (30 zł/m2)

5
-
200 m2
1990
15888602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27818440 15888602 Super lokalizacja przy stacji PKP : Bezinwazyjny parking podziemny . Szeroki wjazd i dogodny wyjazd . Możliwość parkowania również busa. Monitoring przez całą dobę:...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

300 PLN (25 zł/m2)

11
-
12 m2
-