• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Ząbki

Znalezionych ofert: 50

15890427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877079 15890427 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców -Osiedle Leśna PolanaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:-salonu z aneksem...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

610 000 PLN (11 731 zł/m2)

3
1
52 m2
2006
15890375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875900 15890375 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i z wyjście...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
1
68 m2
2015
15890475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877461 15890475 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 87,62m2 składa się z:POZIOM I-salon z aneksem ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

900 000 PLN (10 272 zł/m2)

4
1
87.62 m2
2008
15890396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876188 15890396 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,3m2 składa się z:PIĘTRO I -salon z aneksem kuchenny...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

759 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
1
70.3 m2
2000
15889366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848905 15889366 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki, - balkonu z praktycznym...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

480 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
40 m2
2000
15887237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779328 15887237 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,1m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuchni...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

490 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
35.1 m2
2014
15888444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814084 15888444 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Christiana AndersenaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- 2 pokoje, - oddzielna kuchni, - łazienka. Powierzchnia dodatkowa:-...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

749 000 PLN (14 686 zł/m2)

2
1
51 m2
2019
15887204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779310 15887204 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Józefa Piłsudskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,36m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-trzech...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

880 000 PLN (11 996 zł/m2)

4
1
73.36 m2
2010
15888449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814086 15888449 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana AndersenaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju dziennego z aneksem ku...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15888441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814074 15888441 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Drewnickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiMieszkanie jest świeżo po remoncie,...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

599 000 PLN (13 022 zł/m2)

1
1
46 m2
1999
15884354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699585 15884354 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. ZielenieckiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon,Mi...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

519 000 PLN (12 975 zł/m2)

2
1
40 m2
1998
15884155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695852 15884155 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Szpitalnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 1963 -Budynek po przeprowadzonej termomodernizacji, co przekłada się na lepszą efektywność energe...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

560 000 PLN (11 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1963