• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Wołomin

Znalezionych ofert: 17

15844777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 49 m² | 10 min do PKP | garaż w cenie 26846080 15844777 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze na zamkniętym osiedlu w Wołominie, z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie.Tylko ok. 10 minut pieszo do stacji PKP Wołomin Słoneczna — szybki dojazd do Warszawy w ok. 20-22...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

659 000 PLN (13 449 zł/m2)

3
1
49 m2
2008
15879301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612582 15879301 REZERWACJAIIIIWołomin ulica Fieldorfa .. Nie szukaj dalej oferta dostępna tylko w naszym biurze.. Klucze w biurze - możliwość oglądania o dowolnej porze. Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w jednej z n...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

349 000 PLN (9 184 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15458051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19017602 15458051 NA SPRZEDAŻ LUB ZAMIANĘ NA MNIEJSZEPrzyjdź obejrzyj ,, zaproponuj cenę...... Jeżeli masz na zamianę 2 pokojowe mieszkanie na niskim piętrze lub w bloku z windą zadzwoń , umów się na oglądanie .. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mies...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

549 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
61 m2
1983
14324023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 109309 14324023 KAWALERKA.... WOŁOMIN.... 25,5 m2BEZ BALKONU.Mieszkanie 25,5 m 2 w Wołominie w bloku wybudowanym w 1998 r.Piętro drugie.Rozkład pomieszczeń:-Pokój dzienny z aneksem kuchennym, -wydzielony drugi mniejszy pokój ( sypialnia ze skosami), -łazienka duża z...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

310 000 PLN (12 400 zł/m2)

2
-
25 m2
1998
15881473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27632575 15881473 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Oś. Lipińska. Powierzchnia 38 m² . W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój. Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Pięt...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
-
38 m2
1975
15835633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Salon + sypialnia | garderoba | garaż w cenie 26724283 15835633 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz miejscem w garażu podziemnym (w cenie 569 000 zł).Położone w spokojnej części Wołomina - tylko ok. 500 m od stacji Wołomin Słoneczna, z szybkim dojazdem do Warszawy (ok. 22 min do Dworca...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

569 000 PLN (12 106 zł/m2)

2
1
47 m2
2011
15862877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233824 15862877 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 42,98mkw z ogrodem o pow. 41,84mkw (parter) Zapraszam do śr...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

644 970 PLN (11 944 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15862874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27233829 15862874 Ostatni 4 pokojowy Apartament o pow. 62,59mkw Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (4 pokojowy) narożny o powierzchni 62,59mkw z bal...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

688 160 PLN (11 099 zł/m2)

4
1
62 m2
2026
15862882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233828 15862882 Apartament 3 pok. z Tarasem centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 58,55mkw (1piętro) z tarasem o pow. 12,84mkwZapraszam do środk...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

651 310 PLN (11 039 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15862881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233827 15862881 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 58,55mkw (1piętro) Zapraszam do środka: salon z aneksem kuch...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

644 050 PLN (11 104 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15862880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27233826 15862880 Wyjątkowe - Ogród 187m !! 3 pokoje pow. 59,21mkw Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni 59,21mkw z ...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

744 785 PLN (12 623 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15862873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233823 15862873 Ostatnie dostępne Apartamenty centrum miasta blisko PKP - tylko 500m Ogrody wysoki standard BEZ PROWIZJI zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) o powierzchni 42,98mkw z ogrodem o pow. 23,46mkw (parter) Zapraszam do środka: sa...

Wołomin (Mazowieckie, gm. Wołomin)

539 220 PLN (12 839 zł/m2)

2
1
42 m2
2026