• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 113

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15889237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27846108 15889237 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Aleksandra Gieysztora BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 150m2 składa się z:-salon,-otwarta kuchn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 550 000 PLN (23 667 zł/m2)

4
2
150 m2
2014
15890393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876176 15890393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 obecnie zostało podzielone na dwie kawalerki. K...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
2
43 m2
2018
15889932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864572 15889932 1-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Marcelego HandelsmanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuInwestycja ROBYG to nie tylko budynek, ale środowisko do życia:- całodobowa ochrona i monitoring- strefa fitness i rela...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (23 984 zł/m2)

1
1
27.06 m2
2025
15888448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814078 15888448 1-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Augustówka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - łazienki z wanną Wnętrze jest umeblowane i...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (18 167 zł/m2)

1
1
30 m2
2011
15885969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745048 15885969 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,09m2 składa się z:-salonu o powierzc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (19 942 zł/m2)

1
1
31.09 m2
2019
15888493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814586 15888493 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,44m2 składa się z:-holu (10,58 m2)-pokoju dzienne...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (18 995 zł/m2)

2
1
68.44 m2
2007
15881949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653319 15881949 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. HolzeraBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 79m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypi...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 655 050 PLN (20 950 zł/m2)

3
2
79 m2
2026
15881954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653304 15881954 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sytej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2008 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,2m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-kuchni,-łazienki,-p...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (14 831 zł/m2)

2
1
47.2 m2
2008
15878327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594104 15878327 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. al. Rzeczypospolitej. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 189 999 PLN (20 169 zł/m2)

3
1
59 m2
2013
15879090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27608019 15879090 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,46 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 229 000 PLN (24 356 zł/m2)

2
1
50.46 m2
2016