• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wesoła

Znalezionych ofert: 41

15379126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne, bezczynszowe, w wygodnej lokalizacji 17231671 15379126 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 33 w budynku z 2018 roku, Warszawa-Wesoła.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym (14 m2);* sypialnia główna...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (7 923 zł/m2)

3
-
65 m2
2018
15881323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIEŃ OTWARTY! Dla rodziny lub inwestycja! 27628259 15881323 Biuro Nieruchomości EKSPERT LOKALNY zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na dzień otwarty w dniu 16.05,2026 o godzinie 13:00Mieszkanie dla rodziny lub inwestycja.!Lokalizacja: Stara Miłosna ulica Gościniec 86Metraż: Pow całkowita 147mkw + Loggia ...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 075 000 PLN (7 313 zł/m2)

5
2
147 m2
1999
15889416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849851 15889416 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Dworkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-salonu z dużym aneksem kuchenn...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 093 500 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
81 m2
2002
15888438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814080 15888438 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wesołej przy ul. Jeździeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windąRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzieln...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
1
49 m2
2006
15884478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704443 15884478 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w spokojnej, rekreacyjnej części Warszawy – Wesoła.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,7m2 skł...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (17 582 zł/m2)

3
1
63.7 m2
2018
15879185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27610732 15879185 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Wspólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dw...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
42 m2
2012
15877216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562884 15877216 4-pokojowe mieszkanie w Wesołej przy ul. Plac Wojska PolskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2. Układ:- 4 pokoje- Oddzielna, widna kuchnia - Garderoba- Osobna łazienka i toale...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (12 315 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15872796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27502059 15872796 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wesołej przy ul. WarszawskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2006 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,4m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym, -syp...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (14 522 zł/m2)

2
1
54.4 m2
2006
15865122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27289158 15865122 Idealne 3 pokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej Do sprzedania komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej o powierzchni 70,08 m2, które znajduje się na trzecim piętrze, w trzypiętrowym budynku z 2007 roku.. Dostępne od zaraz, odrębna wła...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 016 160 PLN (14 500 zł/m2)

3
1
70.08 m2
2007
15851991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stara Miłosna 4-pok z ogródkiem i garażem 27023182 15851991 Na wyłączność przytulne mieszkanie z garażem i dostępem do ogródka.0% prowizji biura nieruchomości.Lokal posiada odrębną Księgę Wieczystą więc nie ma przeszkód w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zobacz nasze wizualizacje i odkryj potencjał tego mieszk...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (11 379 zł/m2)

4
1
87 m2
2001
15691177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokojowe w Starej Miłosnej 24012352 15691177 Piękne słoneczne mieszkanie o powierzchni 79,9 m2 zlokalizowane w centrum Starej Miłosnej.Lokal położony jest na III piętrze kameralnego niskiego bloku otoczonego ogrodem (niestety nie ma windy).W mieszkaniu znajdują się 3-pokoje, oddzielna kuchnia, ...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (11 646 zł/m2)

3
1
79 m2
1995
15705512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stara Miłosna - ciche mieszkanie 4 pokoje 24281127 15705512 Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,8 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Gościniec w Starej Miłosnej.(English version below)W skład mieszkania wchodzą: 4 pokoje, łazienka z WC, przedpokój. Dodatkowo:...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (11 871 zł/m2)

4
1
101 m2
1999