• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 220

15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek), Smoleńska

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15792272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z garderobą 26011739 15792272 Mieszkanie trzypokojowe z zabudowana loggią i oddzielną garderobą na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek.Całkowita powierzchnia 60,6 ㎡ z pomieszczenie przynależnym piwnicą o powierzchni 1,7m2.Powierzchnia mieszkania to 58,9 m2 + zabudowana loggi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (10 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1971
15855923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27079335 15855923 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,4 mkw., idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Położone w zielonej okolicy, zaledwie 200 metrów od stacji metra Kondratowicza, zapewnia doskonałą komunikację z cen...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 097 zł/m2)

3
1
62 m2
1976
15890671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882885 15890671 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-przestronnego salonu z jadalnią i ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 081 zł/m2)

3
2
62 m2
1974
15890456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877373 15890456 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze budynku. Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆPowierzchnia według księgi wieczystej to dół 34m2 + góra na wyłączne użytkowanie. Łączna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
1
83 m2
2009
15889936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864656 15889936 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-Salon,-Sypialn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (14 400 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15891398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896620 15891398 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 składa się z:-oddzielnej, widn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

612 000 PLN (11 482 zł/m2)

3
1
53.3 m2
1976
15890683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883051 15890683 1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rusieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

325 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
20 m2
1987
15889368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849657 15889368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (11 495 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15890652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882891 15890652 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. KrzewnejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 833 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15889254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846221 15889254 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (18 958 zł/m2)

1
1
24 m2
1970
15889191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845750 15889191 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82,2m2 składa się z:-kuchni,-czterech pokoi,-łaz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 030 000 PLN (12 530 zł/m2)

4
1
82.2 m2
1980