• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Rembertów

Znalezionych ofert: 41

15846754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje z osobną kuchnią 26892916 15846754 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,54m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1985r. Rembertów, Stary Rembertów.Do remontuodświeżenia. Super dla rodziny ze starszymi dziećmi lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszk...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (13 373 zł/m2)

3
-
59 m2
1985
15887920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797123 15887920 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Topograficznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,04m2 składa się ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (12 516 zł/m2)

3
1
63.04 m2
1980
15884119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695284 15884119 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Michała Okurzałego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-dwóch pokoi 15,8 m2 i ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (11 458 zł/m2)

2
1
48 m2
1953
15882571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27668831 15882571 2-pokojowe mieszkanie na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- ba...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 700 PLN (11 900 zł/m2)

2
1
53 m2
2001
15884057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694066 15884057 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. ZygmuntówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 147m2 składa się z:Parter (2,55 m²):-wiatrołap: 2,...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (7 476 zł/m2)

5
1
147 m2
2016
15886645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763059 15886645 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Stefana Łyszkiewicza „Pechowca”BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,64 m2 składa się z:-pokoju d...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

390 000 PLN (16 497 zł/m2)

1
1
23.64 m2
2015
15885904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743648 15885904 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. NiedziałkowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70 m2 składa się z:Poziom dolny:- pokój dzi...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (12 786 zł/m2)

4
2
70 m2
2003
15882011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27654580 15882011 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 500 zł/m2)

3
1
60 m2
2018
15872783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502080 15872783 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. MarsaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 951 zł/m2)

3
1
57.91 m2
2016
15861766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211309 15861766 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 256 zł/m2)

3
-
43 m2
-
15866312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27318273 15866312 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na trzypokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim.Mieszkanie znajduje się blisko stacji kolejki Warszawa Rembertów, a pod blokiem jest przystanek autobus...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (19 123 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15866311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318271 15866311 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim.Mieszkanie znajduje się blisko stacji kolejki Warszawa Rembertów, a pod blokiem jest przystanek autobuso...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 652 zł/m2)

2
1
46 m2
2025