• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 247

15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15872729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500558 15872729 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15889803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27862087 15889803 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,32m2 składa się z:- jasnego pokoju,- oddzielne...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

509 000 PLN (15 276 zł/m2)

1
1
33.32 m2
1936
15791723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25997997 15791723 Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż w sercu Pragi-Północ przy ulicy Wileńskiej 12 Świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane i funkcjonalne mieszkanie stanowi komfortową propozycję zar&o...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (18 158 zł/m2)

2
-
38 m2
1938
15878266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe 62 m² | ciche |duża loggia | parking 27592417 15878266 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe ze wschodnią ekspozycją, dużą loggią i miejscem postojowym. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.BUDYNEK OSIEDLE...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
62 m2
2002
15864567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje SOHO | garaż + komórka | balkon 10m2 27269251 15864567 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na zielonym osiedlu SOHO na Pradze Południe w Warszawie. Nieruchomość o komfortowym układzie, z komórką lokatorską oraz miejs...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (18 229 zł/m2)

4
2
96 m2
2018
15884300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | Balaton | garażparking |2łazienki 27698697 15884300 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone w sąsiedztwie Parku nad Balatonem. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla osób ceniących wygodę życia oraz ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 883 zł/m2)

3
2
77 m2
1999
15882028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | balkon 5m2 | garaż | metro m3 27655447 15882028 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na osiedlu Metro Art. Dodatkowym atutem jest bliskość planowane...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (22 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15846591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | cisza i zieleń | parking i piwnica 26890640 15846591 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem, dostępne od zaraz, zlokalizowane na Saskiej Kępie. To funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe łączy świetną loka...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (15 818 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15807777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje przy Placu Konesera | Praga-Północ 26378856 15807777 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone przy ul. Białostockiej na warszawskiej Pradze-Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera, Galerii Wileńskiej oraz Metra Wileńskiego.Lokal znajduje się na 6. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (12 325 zł/m2)

4
-
77 m2
1981
15873112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pok od zaraz pilne 27512343 15873112 3 pokoje 65,2 m² loggia 9 piętro duży potencjał Praga-PołudnieNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 9. piętrze w 12-piętrowym budynku z windą przy ul. Władysława Umińskiego na warszawskiej Pradze-Południe (Gocław)....

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (10 754 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15878025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3/4 pok. Piękne 103,6m² z balkonem na Grochowie! 27587020 15878025 Sprzedam przestronny 3-pokojowy apartament 103,6 m² z balkonem i garażem - Majdańska, GrochówZapraszam na prezentację komfortowego, bardzo dobrze doświetlonego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 103,6 m² w kameralnym apartamentowcu przy ul. Majda...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (14 553 zł/m2)

3
2
103 m2
2000