• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 195

15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15876667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka na Ochocie 27544555 15876667 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,40 m² położone na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Warszawie, w południowej części dzielnicy Ochota, przy ul. Sierpińskiego, w bliskim sąsiedztwie ul. Racławi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

628 000 PLN (17 253 zł/m2)

1
1
36.4 m2
2004
15891002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetne dwupokojowe mieszkanie przy Och Teatrze 27884286 15891002 OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!2 pokoje balkon Ochota świetna komunikacjaZapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m², położonego na warszawskiej Ochocie - jednej z najbardziej wygodnych i najlepie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 028 zł/m2)

2
-
36 m2
1965
15848260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935168 15848260 Mieszkanie o powierzchni 65,6m2 znajdujące sie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1972 roku.Budynek ocieplony, klatki schodowe czyste.Mieszkanie składa się z:- salon (18 m2) z wyjściem na balkon (z balkonu widok na tereny zielone)- sypialnia (8,5 m2)...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (15 244 zł/m2)

3
1
65.6 m2
1972
15890656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882894 15890656 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009
15890655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882893 15890655 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆLokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 492 000 PLN (19 006 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2009
15846595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889867 15846595 OCHOTA - Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę i spokój. Architektura osiedla harmonijnie łączy nowoczesność z tradycją, wpisując się w niską zabudowę tej części miasta.W bezpośrednim są...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (17 068 zł/m2)

2
1
48.63 m2
2000
15884652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27708733 15884652 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,95 m², położone na wysokim parterze w zadbanym, kameralnym budynku na warszawskiej Ochocie – Szczęśliwice, przy ul. Karola Dickensa.Blisko: Park Szczęśliwicki oraz Pola MokotowskieNajważ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 000 PLN (16 422 zł/m2)

3
1
46.95 m2
1968
15846417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26887262 15846417 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w sercu warszawskiej Ochoty przy ul. Białobrzeskiej. To doskonała propozycja dla singla, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem – lokalizacja w pobliżu Warszawskiego Uniwe...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (18 919 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15848070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26931529 15848070 Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy bliskość centrum z ciszą i zielenią? Ta oferta w apartamentowcu Triton Park przy ul. Grójeckiej jest właśnie dla Ciebie.NAJWIĘKSZE ATUTY:Gotowe do wprowadzenia: Wykońc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (16 481 zł/m2)

2
1
54 m2
2010
15829532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643806 15829532 Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,7 m2 na Starej Ochocie przy ulicy Grójeckiej niedaleko Wawelskiej. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 2 piętrze w 6-piętowej kamienicy z 1962 roku. Cegła, duże okno – podwójne drzwi balkonowe, drzwi wejściow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

422 000 PLN (18 590 zł/m2)

1
-
22.7 m2
1962
15710186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24371950 15710186 Apartament inwestycyjny przygotowany do wynajmu krótkoterminowego lub zamieszkania wraz z pełnym wyposażeniem .Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Włochy. W budynku znajduje się lobby oraz pralnia samoobsługowa. Mieszkanie jest ob...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (19 476 zł/m2)

1
1
30.55 m2
2015