• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bitwy Warszawskiej 1920 R.

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: r., Warszawskiej, Bitwy i 1920

Znaleźliśmy 4,635 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche dwupokojowe mieszkanie Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15890638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882702 15890638 Nowoczesne, jasne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,57 m² w prestiżowej inwestycji Novélia Bemowo – gotowe do odbioru i wykończenia dokładnie według własnego stylu oraz potrzeb.To propozycja dla osób, które szukają now...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (15 172 zł/m2)

3
2
66.57 m2
2024
15849930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982927 15849930 Na sprzedaż piękny, nowo wykończony i wyposażony 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie 2 095 000 PLN. Znajduje się on w Warszawie, w dzielnicy Mokotów przy ul. Dzikich Jabłoni, w kameralnej, 2-piętrowej zabudowie osiedla Jaś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 095 000 PLN (32 231 zł/m2)

3
1
65 m2
2024
15849124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958964 15849124 Bielany 3 pokoje z balkonem 46,5 m² Zielona okolica Świetna komunikacjaNa sprzedaż jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,5 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Wrzeciono (bez windy). Do mieszkania przynależy piwnica....

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15848939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26952432 15848939 Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 72 m² z dużym balkonem na warszawskim Bemowie.Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na III piętrze w budynku z 2015 roku, na zamkniętym i chronionym osiedlu.Mieszkanie j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 435 000 PLN (19 931 zł/m2)

3
2
72 m2
2015
15847922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26924833 15847922 Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku.Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej okolicy żłobki, przedszkola, przychodnia, apteka i sklepy.Zadbany, ociep...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (13 046 zł/m2)

3
1
65 m2
1989
15799134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181870 15799134 Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji.Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku na warszawskich Starych Bielan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 146 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15734339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24820164 15734339 Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m²( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi), znajdujące się w Warszawie, Mokotów, przy ulicy Woronicza. Cena tej wyjąt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 679 600 PLN (22 145 zł/m2)

4
1
121 m2
2007
15645297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23196490 15645297 Wyjątkowe studio na sprzedaż – prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort>Warszawa – Śródmieście, ul. Górnośląska (Powiśle)>Cena: 899 000 PLN>Studio 27 m2, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (33 296 zł/m2)

1
1
27 m2
1926
15626849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22751506 15626849 Piękny, wykończony w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 970 000 PLN. Powierzchnia wynosi 80 m² (ok. 24 500 PLN za m²). Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku z 2009 roku (winda w budynku) w prestiżowej dzielnicy Warsza...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (21 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15540350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20833275 15540350 Przestrzenne, dwustronne mieszkanie położone na Powiślu przy ul. Okrąg.Budynek z cegły żerańskiej, w środku ściany z cegły dziurawki, dzięki czemu mieszkanie jest ciche i ciepłe.Duży salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon zaprasza do spotkań i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

986 000 PLN (21 435 zł/m2)

2
1
46 m2
1978