• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 250

15796041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Leśne – 78,56 m² 4 pokoje, z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema 26110333 15796041 Szukasz przestronnego, rodzinnego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bemowa — gotowego do zamieszkania od razu? Ta rodzinna nieruchomość o powierzchni 78,56 m² to oferta jedyna w swoim rodzaju. Wysoki standard. Klimatyzacja. Rok te...

Warszawa (Bemowo), ul. Obrońców Tobruku 23

1 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
1
78.6 m2
2009
15889454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850807 15889454 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów szukając...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

788 900 PLN (17 531 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I garaż I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I GARAŻ I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary l...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15878159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | po remoncie | komórka | metro 27590118 15878159 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kossutha.Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 73m2 składa się:- salon 19,8m2- kuchnia 5,7m2- ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (16 425 zł/m2)

4
1
73 m2
1978
15881284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fort Bema | 2 pokoje | komórka | parking 27627670 15881284 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Osmańczyka.Nieruchomość znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku.Na powierzchnię 49,50m2 składa się:- salon 18m2 z wyjściem na b...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 122 zł/m2)

2
1
49 m2
2006
15850632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo | Jelonki | 3 pokoje | po remoncie 27001340 15850632 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Wyki.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 61,60m2 składa się:- salon 19,8 m² - bardzo jasny, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 918 zł/m2)

3
1
61 m2
1980
15887356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | loggia | miejsce w garażu | park 27782654 15887356 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku przy Fortach Bema.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Na powierzchnię 51,90m2 :- salon z otw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 608 zł/m2)

2
1
51 m2
2009
15876080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stare Bemowo | 2 pokoje | po remoncie | parking 27529732 15876080 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kaliskiego.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z cegły.Na powierzchnię 53,28m2 składa się:- salon 17,4 m² z w...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (14 623 zł/m2)

2
1
53 m2
1952
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15797594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26153938 15797594 OPIS MIESZKANIA Przytulna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 27,6 m², zlokalizowana w kameralnej kamienicy na Bemowie, z niezależnym wejściem, zapewniającym pełną prywatność. Mieszkanie jest jasne, usta...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

496 800 PLN (18 400 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15851763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27019487 15851763 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15862074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27222321 15862074 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 71,73 m², położone w dobrze skomunikowanej części miasta, w rejonie Hali Wola oraz stacji metra Ratusz Bemowo. Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku i stanowi dobrą propozycję zarówno do zamieszkania, j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
1
72 m2
1976