• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Siedlce

Znalezionych ofert: 57

15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15827052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633299 15827052 Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Budynek jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
1996
15687488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965476 15687488 Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej w Siedlcach.Mieszkanie charakteryzuje się idealnym rozkładem. Znajduje się w ni...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

536 000 PLN (7 243 zł/m2)

3
1
74 m2
1995
15871685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474027 15871685 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na 3 piętrze, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Siedlec.To idealna propozycja dla osób, które szukają standardu premium i chcą wprowadzić się do gotowego wnętrz...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

509 000 PLN (9 980 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15849445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26966866 15849445 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,63m2, położone w Siedlcach przy ul. 11 Listopada, na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji.Nieruchomość składa się z dwóch ustawnych pokoi: salonu z dwustronną ekspozycją okien oraz niedużej s...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

330 000 PLN (9 167 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15884024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692052 15884024 Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3 niezależnych pokoi (salon + 2 sypialnie), oddzielnej widnej kuchn...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

470 000 PLN (10 217 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15867866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355102 15867866 Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m², położone w samym centrum Siedlec przy ul. Wiatraczna, na drugim piętrze w zadbanym budynku.Lokalizacja to jeden z największych atutów ścisłe centrum miasta, a jednocześnie zielon...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

559 000 PLN (11 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15624146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22692082 15624146 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Formińskiego Marzysz o własnym kącie, który będziesz mógł urządzić według własnych upodobań? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni, które zaspokoi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

499 000 PLN (6 931 zł/m2)

4
1
72 m2
1986
15818461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633079 15818461 Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 61,96 m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta Siedlce. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku, który przeszedł termomodern...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1992
15770566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25555318 15770566 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec! Lokalizacja: Siedlce, centrum miasta Powierzchnia: 44,6 m² Piętro: 4 z 4 Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełnym komfortem? Ta oferta j...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

379 000 PLN (8 239 zł/m2)

3
1
46 m2
1980
15845591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26863931 15845591 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja!Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy , punkty handlowo-usługowe, szkoły, przystanki ko...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

510 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1977