• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Przypki Południowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przypki i Południowa

Znaleźliśmy 5,599 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mazowieckie

15867124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach 27335514 15867124  Do sprzedaży ładne,  przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006r w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego.Składa się z - dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 31,43m2 z wyjściem ...

Ząbki, Józefa Piłsudskiego

810 000 PLN (12 090 zł/m2)

3
1
67 m2
2006
15891397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896622 15891397 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Poligonowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,2 m2 (dwupoziomowe) składa się z:-trzech po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 839 zł/m2)

3
2
77.2 m2
1999
15891341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894912 15891341 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:-salon z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 569 zł/m2)

2
1
41.75 m2
1970
15890695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883153 15890695 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Kazubów BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,2m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - wc.Powierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 784 zł/m2)

3
1
60.2 m2
1987
15890675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882917 15890675 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ku...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (17 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15890657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882895 15890657 1-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. NowolipkiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym) - ok. 3m 5,7m (widok na ul. Nowoli...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
32 m2
1950
15890671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882885 15890671 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-przestronnego salonu z jadalnią i ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 081 zł/m2)

3
2
62 m2
1974
15890645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882884 15890645 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marii Callas BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,52 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
48.52 m2
2025
15890562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879185 15890562 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Dywizjonu 303 BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windąRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej, wid...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 415 zł/m2)

3
1
82 m2
2009
15890472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27877469 15890472 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iwickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej, wi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 881 zł/m2)

1
1
33.5 m2
1960
15890456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877373 15890456 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze budynku. Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆPowierzchnia według księgi wieczystej to dół 34m2 + góra na wyłączne użytkowanie. Łączna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
1
83 m2
2009
15890452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877368 15890452 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. WynalazekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 28,5m2-sy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (28 125 zł/m2)

2
1
48 m2
2023