• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Ostrołęka

Znalezionych ofert: 26

15870430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428416 15870430 WYJĄTKOWA OFERTA Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ostrołęka, ul. Goworowska 30Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na trzecim piętrze solidnego budynku z pustaka...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

400 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15796985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26134699 15796985 Na sprzedaż mieszkanie 78,59 m² Nowa Starówka,  na drugim piętrze nowo wyremontowanej kamienicy przy ul. Kilińskiego 4 w Ostrołęce.Oferuję na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 78,59 m², zlokalizowane na drugim piętrze w trzypięt...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

591 186 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
79 m2
2025
15822680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633186 15822680 Mieszkanie na sprzedaż Ostrołęka, ul. Bohaterów WarszawyPowierzchnia: 53,63 m² 2 pokoje 4 piętro winda balkonNa sprzedaż komfortowe, dwupokojowe, słoneczne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z windą, zlokalizowanym przy ul. Bohaterów Wars...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

469 000 PLN (8 849 zł/m2)

2
1
53 m2
2009
15796982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134704 15796982 Na sprzedaż: mieszkanie 47,38 m² w wyremontowanej kamienicy na Starym Mieście w OstrołęceOferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,38 m², położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Kilińskiego 4, w sercu ostrołęck...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

355 350 PLN (6 705 zł/m2)

2
1
53 m2
2025
15846539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889445 15846539 GOTOWY PRODUKT NA WYNAJEM  - 3 LOKALE W JEDNYM PAKIECIEPakiet trzech lokali inwestycyjnych w centrum Ostrołęki budynek ZorzaNa sprzedaż oferujemy pakiet trzech odrębnych lokali o łącznej powierzchni 142,1 m², położonych w ścisłym centrum Ostrołęka, ...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

739 000 PLN (4 479 zł/m2)

2
3
165 m2
1998
15635813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22946543 15635813 Sprzedaż mieszkania w Ostrołęce przy ul. SienkiewiczaOferujemy mieszkanie o powierzchni 60 m2 na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Lokalizacja blisko szkoły, rzeki i sklepów zapewnia łatwy dostęp do podstawowych udogodnień. Okolica charakteryzu...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

370 000 PLN (6 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1976
15870194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27422898 15870194 Szukasz mieszkania, w którym najtrudniejsze i najbardziej kosztowne prace remontowe zostały już wykonane, ale wciąż chcesz mieć ostateczny wpływ na wygląd Twojego nowego domu? Ta wyjątkowa propozycja zlokalizowana na wygodnym parterze czteropiętroweg...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

549 000 PLN (8 855 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15886205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27750312 15886205 Szukasz mieszkania, które daje ogromne możliwości aranżacyjne w świetnej cenie? Prezentuję ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2, usytuowane w doskonale skomunikowanej części Ostrołęki przy ulicy 11 Listopada. To idealna propozycja dla...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

239 000 PLN (7 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1978
15887334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780862 15887334 Szukasz mieszkania, do którego nie musisz codziennie wnosić zakupów po schodach, a całą miejską infrastrukturę masz dosłownie na wyciągnięcie ręki? Ta oferta z pewnością przykuje Twoją uwagę. Prezentuję ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

269 000 PLN (7 270 zł/m2)

2
1
37 m2
1986
15794349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26069797 15794349 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 51 m² 11. piętro z pięknym widokiem, centrum Ostrołęki, ul. Fieldorfa NilaOferuję na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w samym centrum Ostrołęki, w zadbanym wieżowcu z windą przy ...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

339 000 PLN (6 647 zł/m2)

3
1
51 m2
1972
15878217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591314 15878217 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,30 m2, zlokalizowanego przy ulicy Poznańskiej w Ostrołęce. To, co bez wątpienia wyróżnia tę nieruchomość na tle innych, to bezpośrednie wyjście z klatki schodowe...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

359 000 PLN (7 039 zł/m2)

2
1
51 m2
1994
15865537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27302817 15865537 Na sprzedaż mieszkanie 59,66 m² – Ostrołęka, ul. Romualda Traugutta 16Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59,66 m², usytuowane na IV piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego, w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Ostrołęki. To ...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

375 000 PLN (6 286 zł/m2)

3
1
59.66 m2
-