• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Marki

Znalezionych ofert: 82

15797189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26139032 15797189 Lokalizacja: Marki, ul. Wiśniowa Kameralne osiedle CHERRY z dziesięcioma lokalami mieszkalnymi w budynkach dwulokalowych - 1 budynek wolnostojący oraz 2 w zabudowie bliźniaczej. Każde mieszkanie posiada własny ogródek (rozmiar zależny od wybranego lo...

Marki, Wiśniowa

733 787 PLN (9 884 zł/m2)

4
1
74.24 m2
2025
15890653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882890 15890653 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dużej. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki, ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (11 207 zł/m2)

2
1
58 m2
2010
15890639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882861 15890639 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. StawowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w zabudowie szeregowejNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- przedpokoju.Powierzchnia dodatkowa:...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15890429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877080 15890429 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Elektryków BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku bez windy.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z:-salonu wraz z aneksem kuc...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

550 000 PLN (14 103 zł/m2)

2
1
39 m2
2007
15890391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27876185 15890391 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Hetmańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 136 m² zostało zaprojektowane z myślą o komfortowym z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 090 000 PLN (8 015 zł/m2)

6
2
136 m2
2017
15889439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27850152 15889439 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bagiennej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 145m2 składa się z:Parter (ogródteren zewnętrzny): – Og...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 319 000 PLN (9 097 zł/m2)

5
-
145 m2
2015
15889269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846373 15889269 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Promiennej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,83m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym,- sypialnia z garderobą,- łazienka,- prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

720 000 PLN (14 165 zł/m2)

2
1
50.83 m2
2020
15889235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846110 15889235 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ząbkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,72m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (ok. 34...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

830 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
70.72 m2
2011
15889253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846233 15889253 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,50 m2 składa się z:-Wiatrołap 6,87 m²,-Korytarz 3,61 m²...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

900 000 PLN (12 414 zł/m2)

3
1
72.5 m2
2019
15889441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850154 15889441 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. SzpitalnejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienk...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

730 000 PLN (14 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2015
15889290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846613 15889290 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Maksymiliana MałachowskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,17m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dod...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

690 000 PLN (13 484 zł/m2)

2
1
51.17 m2
2005
15887985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27799484 15887985 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Błękitnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypia...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

770 000 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2024