• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Dębe Wielkie Armii Krajowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielkie, Krajowej, Dębe i Armii

Znaleźliśmy 5,595 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mazowieckie

15891007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884568 15891007 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie DO WPROWADZENIA z ogródkiem 62,5 m² Żyrardów CentrumNowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m², położone na parterze budynku z 2023 roku na Osiedlu Artystycznym w Żyrardowie. Lokal użytkowany od...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
2023
15870430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428416 15870430 WYJĄTKOWA OFERTA Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ostrołęka, ul. Goworowska 30Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na trzecim piętrze solidnego budynku z pustaka...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

400 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15847923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26924834 15847923 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Radomia przy ul. Narutowicza.To idealna propozycja zarówno dla rodzin, par, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości przynoszącej pasywny dochód.Mieszkanie o powierzchni 51...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

2
1
50 m2
1928
15653569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23353747 15653569 Poszukujesz idealnego miejsca dla swojej rodziny w sercu Radomia?To wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Witolda z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To ponad 100 m² przestrzeni (121 m² ze skosami), z trzema sypialniami, dwiema łazienkami ora...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

580 000 PLN (5 370 zł/m2)

4
2
108 m2
1993
15884307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698807 15884307 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,40 m2 składa się z:-oddzielne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 164 zł/m2)

3
1
57.4 m2
1968
15884275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698503 15884275 4-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. NowowiejskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81,58m2 składa się z:- 4 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - toalety.Powierzchnia ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (20 838 zł/m2)

4
1
81.58 m2
1960
15884274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698391 15884274 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

634 450 PLN (13 525 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2023
15884211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696117 15884211 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RakietnikówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia doda...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1958
15884212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696113 15884212 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. PromiennejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1 m2 składa się z:-przestronnego salonu połączonego z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

579 000 PLN (12 560 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2003
15884216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696107 15884216 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Władysława ReymontaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,90m2 składa się z:- kuchni z oknem wychodzącym na balkon- salonu z klimatyzacją- sy...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

570 000 PLN (13 287 zł/m2)

2
1
42.9 m2
2000
15884199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696106 15884199 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Powierzchnia dodatk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 175 000 PLN (25 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15884180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695938 15884180 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (19 977 zł/m2)

2
1
43 m2
2024