• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Bieniewice Błońska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Błońska i Bieniewice

Znaleźliśmy 5,621 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mazowieckie

15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15789474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25942069 15789474 Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w odległości spaceru od centrum Otwocka. Mieszkanie jest umeblowane i urządzone. Mieści się na czwartym piętrze w bloku przy ul. Przewoskiej 22. Budynek jest po remoncie elewacji o...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

620 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
62 m2
1980
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15835163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26730521 15835163 Na sprzedaż 4 pokoje 78,51 m² ogródek 154,58 m² Duchnice Osiedle WalencjaNa sprzedaż nowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym, prywatnym ogródkiem – idealne dla rodziny oraz osób pracujących zdalnie. To połączenie komfortu mieszkania z atuta...

Duchnice (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 090 000 PLN (13 885 zł/m2)

4
1
78.5 m2
2014
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15321945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 15735839 15321945 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, g...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

12
-
1892 m2
2002
15779966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25795308 15779966 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 mkw, z ogródkiem o powierzchni 12,39 mkw.Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Krzyżówki na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15870430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428416 15870430 WYJĄTKOWA OFERTA Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ostrołęka, ul. Goworowska 30Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na trzecim piętrze solidnego budynku z pustaka...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

400 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15653569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23353747 15653569 Poszukujesz idealnego miejsca dla swojej rodziny w sercu Radomia?To wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Witolda z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To ponad 100 m² przestrzeni (121 m² ze skosami), z trzema sypialniami, dwiema łazienkami ora...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

580 000 PLN (5 370 zł/m2)

4
2
108 m2
1993
15891078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27885898 15891078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerGotowe do wprowadzenia mieszkanie z wydzieloną sypialnią i dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Kolorowej 19 w Ursusie – dzielnicy, która łączy kameralny charakter, dużo zieleni i świetną komunikacj...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

577 000 PLN (19 897 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15862074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27222321 15862074 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73 m², położone w doskonale skomunikowanej części Warszawy — na pograniczu Woli i Bemowa, w pobliżu Hali Wola oraz stacji metra Ratusz Bemowo.Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
1
72 m2
1976