• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 22

15871640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472922 15871640 Do zakupu narożny lokal usługowy bardzo blisko Liceum Ogólnokształcącego.Lokal znajduje się w Warszawie przy ul. Geologicznej 16 (Włochy, Okęcie) w prestiżowej inwestycji „Porto di Casa”.Porto di Casa to kameralny apartamentowiec z 11 apartamentami o...

Warszawa (Włochy), Geologiczna

562 864 PLN (16 847 zł/m2)

1
-
33.41 m2
2027
15321958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15735840 15321958 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, generuje stały przychód z najmu. Na...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

11
-
1892 m2
2002
15666925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal z witrynami, dwa wejścia 23591131 15666925 Na sprzedaż lokal  120m2, parter3 w budynku z 2013 r., Stare Włochy. W stanie deweloperskim, duża witryna, dwa wejścia, miejsce na szyld. Idealny na sklep, salon beauty, aptekę, klinikę medyczną, punkt obsługi klienta, salę zabaw, małą gastronomię.Lo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
120 m2
2013
15830606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Wysoki Standard Parking Gotowe 26675324 15830606 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Nieruchomość wykończona w najwyższym s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (19 971 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15830604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Parking Stan Igła 26675319 15830604 HOT OFERTA- WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- do własnej aranżacji- idealne pod inwestycję lub samodzielnego zamieszkania,- wystrój zgody z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

2
-
31 m2
2024
15830607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Garaż Stan Igła 26675318 15830607 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Możliwość własnej aranżacji: Dostosuj ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 156 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15882270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27659044 15882270 Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny hotel zlokalizowany w Warszawie, oferujący doskonałe warunki zarówno do prowadzenia działalności hotelarskiej, jak i inwestycyjnej.Dane techniczne budynku:Powierzchnia zabudowy budynku: 680,76 mkw....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 233 640 PLN (12 907 zł/m2)

11
-
2265 m2
2012
15717197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny budynek z magazynem 800 m2 24529667 15717197 Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownięOferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, doskonale nadający się na siedzibę firmy, biuro z magazynem, lekką produkc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 000 PLN (4 999 zł/m2)

11
-
800 m2
2000
15887535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27785147 15887535 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy urządzony jako gabinet dentystyczny.Bardzo blisko ulicy Popularnej, tuż przy stacji kolejowej Warszawa-Włochy, doskonała komunikacja.Własność odrębna, pełne wyposażenie w cenie.Lokal nadaje się na inną działalność ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

841 700 PLN (19 130 zł/m2)

2
-
44 m2
2009
15886870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27771003 15886870 Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy budynek w rewelacyjnej lokalizacji – stan deweloperski do własnego wykończenia. Idealne miejsce na show-room, pracownię lub biuro. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkł...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (9 160 zł/m2)

11
-
119 m2
2024
15840873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26786102 15840873 Wyjątkowy Lokal Użytkowy 80 m² na Pilchowickiej – Idealny dla Twojego Biznesu!Prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 80 m², położony na parterze budynku przy ulicy Pilchowickiej w Warszawie. Ten wszec...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (15 250 zł/m2)

5
-
80 m2
2011
15886519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27761188 15886519 Lokal handlowy na sprzedaż, doskonały na działalność medyczną, branżę beauty lub inne.Oferujemy lokal handlowy na sprzedaż.Lokal znajduje się w niewielkim budynku apartamentowym.Lokal jest w stanie deweloperskim.Do lokalu przynależą dwa miejsca parki...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (14 851 zł/m2)

3
-
101 m2
2025