• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 13

15887124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27777275 15887124 Idealny inwestycyjnie lub pod własną działalność.Na sprzedaż lokal usługowy przy ul. Habicha 23 na warszawskim Ursusie. Okolica intensywnie się rozwija — wokół nowa zabudowa mieszkaniowa i duża liczba mieszkańców korzystających na co dzień z lokalnyc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 384 720 PLN (19 000 zł/m2)

1
-
72.88 m2
2023
15761337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy na rozmaitą działalność, też gastro 25380638 15761337 Do kupienia lokal użytkowy 72,60 m2 parter7 w budynku z 2003r., Ursus Skorosze.Lokal jest przystosowany do prowadzenia pełnej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Wentylacja mechaniczna, koncesja na alkohol ABC, witryny, dwa wejścia. Możliwa ró...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

929 000 PLN (12 903 zł/m2)

11
-
72 m2
2003
15687943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy 128 m2 / rondo Reagana 23976406 15687943 Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 128 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, tuż przy rondzie Reagana. Lokal znajduje się na terenie dużego, zamkniętego osiedla, które liczy około 30 budynków - to doskonałe miejs...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (9 375 zł/m2)

11
-
128 m2
-
14927017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4877309 14927017 Oferta objęto lokal użytkowy. Zakup przedmiotu sprzedaży wraz z najemca to gwarancja stałego dochodu Ofertą objęto 124,88 m2 lokal użytkowy o rocznej rentowności na poziomie 7 %. Lokal zlokalizowany jest przy ul. Starodęby w warszawskim Ursusie. Loka...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 660 000 PLN (21 452 zł/m2)

11
-
124 m2
2016
15870922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27446502 15870922 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Duży budynek inwestycyjny: 852 m² I Ursus biura lub mieszkania!Na sprzedaż przestronny, wolnostojący budynek o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w Warszawie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 990 000 PLN (5 857 zł/m2)

1
-
852 m2
2000
15884132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27695292 15884132 Lokal inwestycyjny z Żabką, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Sklep działa od stycznia 2024 ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ Narożnik, duże witryny✔ ul. Habich...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (18 280 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15884129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27695298 15884129 Lokal inwestycyjny z salonem urody, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy inwestycyjny z najemcą: umowa najmu z profesjonalnym salonem urody – konceptem beauty & personal care, specjalizującym się w zaawansowanej pielęgn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (20 625 zł/m2)

1
-
48 m2
2024
15884128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27695297 15884128 Lokal inwestycyjny z Żabką, nowe budownictwo Miasteczko UrsusDziałający od 2024 roku sklep z historią – sprawdzony lokal usługowy w funkcjonującym otoczeniu, z najmem, ruchem i potencjałem dalszego wzrostu wartości.Na sprzedaż lokal usługowy z najemc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (18 280 zł/m2)

1
-
93 m2
2024
15884127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27695296 15884127 Lokal inwestycyjny z salonem hair & beauty, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z profesjonalnym konceptem hair & beauty, łączącym usługi fryzjerskie, koloryzację i zaawansowaną pielęgnac...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
-
42 m2
2024
15877449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27569725 15877449 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, skomercjalizowany lokal usługowy w Ursusie.RENTOWNOŚĆ ok. 6,35%Lokal z dużymi przeszklonymi witrynami, bardzo dobrze widoczny z ulicy.Tuż przy lokalu przystanek autobusowy. Lokal jest technicznie dostosowany dla pot...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 000 PLN (22 177 zł/m2)

2
-
124 m2
2016
14852826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 3424386 14852826 Nieruchomość, w skład której wchodzą:- budynek handlowo-usługowy dwukondygnacyjny o pow. zabudowy 88m2 (ok.148,5m2 wewnątrz budynku), murowany 2002 r., ocieplony w 2022 r., z dwoma najemcami, docelowo kondygnacje mogą być niezależne od siebie albo po...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (11 321 zł/m2)

1
-
265 m2
2002
15704649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24269253 15704649 Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Tomice Palucha 1 usytuowane na kondygnacji -1 w budynku z 2000r.Parametry miejsca parkingowego:- Wymiary: 2,5 m x 5 m.- Miejsce posiada osobną Księgę Wieczystą, co umożliwia łatwe przeniesieni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 000 PLN (4 400 zł/m2)

1
-
12.5 m2
-