• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 49

15392111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zainwestuj w działki w Powsinie 17527701 15392111 Do kupienia trzy działki o łącznej powierzchni 4578m2, położone w Powsinku, na wschód od ulicy Przyczółkowej.Zakup inwestycyjny, jako lokata kapitału.Działki sklasyfikowane jako łąki. Szerokość każdej działki to ok. 14m, łączna długość trzech działek...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 197 440 PLN

-
-
4578 m2
-
15858004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27137700 15858004 Do sprzedaży w zielonym zakątku Wilanowa - ul. Ruczaj ok 800 m na południe od południowej obwodnicy - działka budowlana pod zabudowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, szeregowychDziałka o powierzchni 3000 m2 - rozmiary szer 36 m - dł 83 ( w tej ch...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15727401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3020 m² w Sercu Kępy Zawadowskiej 24715900 15727401 Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3017 m², położona w sercu Kępy Zawadowskiej, przy utwardzonej ulicy Włóki. To unikalna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przestrzeń, spokój i prestiż, a jednocześnie chcą mieć pewność inwestycji ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 963 000 PLN

-
-
3020 m2
-
14723462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod inwestycję sportową 6249 14723462 Działka dla inwestora położona w cichym, malowniczym miejscu w bliskiej odległości od Ursynowa i Miasteczka Wilanów. Założenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego wskazują, że  obszar, w którym znajduje się działka, oznacz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN

-
-
3211 m2
-
15327659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15903683 15327659 Działka usługowa 4942 m2 na sprzedaż przy trasie Warszawa - Konstancin-Jeziorna. Oferujemy działkę usługową o pow. 4942 m2 na obrzeżach Warszawy, w dzielnicy Wilanów, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Działka jest objęta planem zagospodarowani...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 550 000 PLN (2 135 zł/m2)

-
-
4942 m2
-
15722704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24623091 15722704 Sprzedam działkę budowlaną w Warszawie – Powsin (okolice ul. Dobrodzieja)Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1700 m², położoną w malowniczej okolicy ul. Dobrodzieja w Warszawskim Powsinie. Działka ma kształt litery 'L&#...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (1 118 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15714129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24452798 15714129 Działka budowlana 8-MN w Wilanowie pod MPZPSprzedam działkę budowlaną 8-MN , idealną pod dom jednorodzinny z dopuszczonymi usługami.. Parametry działki:Powierzchnia biologicznie czynna: min. 60%Maks. wysokość zabudowy: 12 mDach: nachylenie 3060°Media...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (2 278 zł/m2)

-
-
878 m2
-
15762291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25401910 15762291 Działka budowlana. o powierzchni 2179 m2. Połozona jest przy samym Lesie Kabackim od strony PowsinaSzerokość ok 33 m, długość ok 70 m.Działka przy drodze asfaltowej.Przy działce prąd. 1) przeznaczenie terenu wg zapisów MPZP 5MN.Zamieszczona oferta n...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 571 800 PLN

-
-
2338 m2
-
15857084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27113621 15857084 Teren o powierzchni 1177m2, szer. frontu 17 m, objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną Wszystkie media. Dojazd asfalt. Stary Wilanów, Rumiana, cisza, nowa zabudowa jednorodzinna. Własność, os. fizyczna Możliwość budowy: - 2 domów w za...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 000 PLN

-
-
1177 m2
-
15090843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9545453 15090843 Działka w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, tuż przy samym Parku w Powsinie - Las Kabacki.Rodzaj działki: usługowo - budowlanaUdogodnienia:- blisko pętli autobusowej. Jeden bezpośredni autobus do samego centrum. - 10 minut pieszo do Lasu Kabackiego-...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 739 800 PLN

-
-
2884 m2
-
15884012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27692063 15884012 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 9 642 mkw., położonego w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – dzielnicy Wilanów, w rejonie ulic Wiedeńskiej i Łukasza Drewny.Grunt s...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 570 400 PLN (1 200 zł/m2)

-
-
9642 m2
-
15884979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27715094 15884979 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 2,88 ha, położony w Kępie Zawadowskiej, w dzielnicy Wilanów.Teren znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzen...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 000 PLN (763 zł/m2)

-
-
28833 m2
-