• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Radom

Znalezionych ofert: 42

15834343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26952249 15834343 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Czereśniowej.Charakteryzuje się regularnym kształtem i wymiarami ok. 13 x 46m. Warto rozważać działkę pod kątem zabudowy dopasowanej do obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

120 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
610 m2
-
15885307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27722682 15885307 Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia.To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd i spokojne otoczenie zabudowy jednorodzinnej.Na sprzedaż ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

399 000 PLN (327 zł/m2)

-
-
1220 m2
-
15852249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27026892 15852249 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Krychnowickiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary 32 x 50 m zapewniają komfort rozplanowania przestrzeni. Dzia...

Radom (Krychnowice) (Mazowieckie, gm. Radom)

290 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
1598 m2
-
15827801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633316 15827801 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20 x 50 m zapewniają komfort rozplanowania przestrzeni. Dział...

Radom (Kierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

235 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1024 m2
-
15579777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21751671 15579777 Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1 264m² , przy ulicy Młodzianowskiej w Radomiu. Cena 1 250 000 zł netto, podlega negocjacji.Istnieje również możliwość remontu obecnego budynku. Teren jest w pełni ogrodzony, z dostępem ...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 250 000 PLN (989 zł/m2)

-
-
1264 m2
-
15824461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633233 15824461 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę.Wyceniona na 390 000 zł, daje konkurenc...

Radom (Godów) (Mazowieckie, gm. Radom)

390 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
2154 m2
-
15693275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24060671 15693275 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej, położonej przy jednej z głównych arterii Radomia - ul. Struga.Ta imponująca działka inwestycyjna o powierzchni 8 512 m² stwarza niepowtarzalne możliwości dla ambitnych...

Radom (Nad potokiem) (Mazowieckie, gm. Radom)

4 700 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
8512 m2
-
15779331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25771480 15779331 Oferuję działkę przemysłowo - usługową przy ulicy Kieleckiej. Działka zlokalizowana jest na zbiegu ulic Kieleckiej i Hodowlanej.Nieruchomość oddalona jest od:- trasa S7 Kraków - Warszawa - 8 min- Warszawa - 1h 10 min- Kielce - 45 min- Kraków - 2h 45 ...

Radom (Halinów) (Mazowieckie, gm. Radom)

5 500 000 PLN (429 zł/m2)

-
-
12809 m2
-
15016630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2 6952312 15016630 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania, nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2. Położona między ulicami Puszczańską i Warszawską. Dojazd z obydwu stron. Od strony ulicy Puszczańskiej usytuowany jest murowany dom o pow. użytkowej 136 ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 500 000 PLN

-
-
3198 m2
-
11349735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1,534ha blisko E7 4472 11349735 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka INWESTYCYJNA w Radomiu przy ulicy Mieszka I o powierzchni 15 534 m kw.  Prestiżowa lokalizacja, w pobliżu drogi wylotowej E7 na Radom - Warszawa (1400 m).  Do centrum: 8 minut...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 330 100 PLN

-
-
15534 m2
-
10631360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane. 4433 10631360 UWAGA !!!NA  sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE  przy ulicy Marglowej o powierzchniach 1170 m2 - 4 szt,plus 1szt. o pow.-1179 m2.Energia , woda ,kanalizacja będzie w  drodze bezpośrednio przylegającej  do działki.W trakcie realizacji.Wymiary działek - szerok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

175 500 PLN

-
-
1170 m2
-
14525689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka o dużym potencjale inwestycyjnym 5450 14525689 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 3155,0m2 przy obwodnicy miejskiej NS na skrzyżowaniu z ulicą prowadzącą do dużej inwestycji miejskiej jaką jest lotnisko na Sadkowie.Jednocześnie jest to bardzo uczęszc...