• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Pruszków

Znalezionych ofert: 47

15887436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27783986 15887436 Do sprzedania działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 37000 m2 na Gąsinie w Pruszkowie.Gąsin to dzielnica Pruszkowa gdzie znajdują się składy, magazyny, firmy logistyczne i produkcyjne takich firm jak np. Budimex, Jeronimo Martins, Panattoni, DPD,...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

16 650 000 PLN

-
-
37000 m2
-
15118280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10252719 15118280 Wymiary35x597Działka jest w kształcie prostokąta i posiada pełny dostęp do mediów a jej wymiary to dł. ok 597m, a szer. 35mNieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

22 000 000 PLN

-
-
20020 m2
-
14605269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 148699 14605269 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 na Gąsinie w Pruszkowie.Działka przy drodze asfaltowej.Przy działce w drodze prąd, woda, gaz, i kanalizacja.Działka w kształcie litery L, szerokość przy drodze ok 55 m.Działka objęta MPZP o symbol...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 870 000 PLN

-
-
1800 m2
-
14605263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 148693 14605263 Do sprzedania działka budowlane o powierzchni 900 m2 na Gąsinie w Pruszkowie.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości przy drodze ok 35m x ok 25 m.Przy działce w drodze prąd, gaz, woda i kanalizacja.Działka ...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 285 000 PLN

-
-
900 m2
-
15881543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, media w drodze 27637930 15881543 Do kupienia działka budowlana 800 m2, Pruszków Gąsin.Płaska, prostokątna 16x50m, narożna, ogrodzona, przy drodze publicznej, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej.Obowiązuje MPZP, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (bud...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 199 000 PLN

-
-
800 m2
-
15889442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27850156 15889442 Na sprzedaż działka budowlana 580 m2 usytuowana w Pruszkowie (Żbików). Spokojna, dobrze skomunikowana okolica.* MPZP zabudowa jednorodzinna* Media przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja* W pobliżu sklepy, szkoła, kościół, komunikacja miejskaIdea...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

490 000 PLN

-
-
580 m2
-
15745919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlano - mieszkaniowa 25065683 15745919 Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5.Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową, co gwarantuje komfort i ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

700 000 PLN

-
-
1759 m2
-
15888423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814057 15888423 Działka inwestycyjna 1508 m² z dużym potencjałem komercyjnym i elastycznym przeznaczeniemDziałka płaska, ogrodzona i niezabudowana, o regularnym kształcie (ok. 23,5 71m i  58 26 m), z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.Dużym atutem jest poło...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 799 000 PLN (1 193 zł/m2)

-
-
1508 m2
-
13766850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2070015 13766850 Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 0,5 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce.Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MNIEJSZEJ POWIERZCHNI DZIAŁKI LUB TEŻ WIĘKSZEJ POWIERZCHNI DO 5 HAZgodni...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

6 000 000 PLN

-
-
5000 m2
-
15856564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z możliwością zabudowy bliźniaczej 27092877 15856564 Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej JadwigiATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ulica- możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej (w tym bliźniak) lub remontu przebudowy istniejącego budynku trzylo...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 990 000 PLN

-
-
877 m2
-
15800806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26222525 15800806 Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2 956 mkw., położony w Pruszkowie, przy ulicy Domaniewskiej, z przeznaczeniem pod zabudowę usługową.! CENA DO NEGOCJACJI !Działka charakteryzuje się dogodną lokalizacją, z łatwym dostępem do głównych arter...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

4 100 000 PLN (1 387 zł/m2)

-
-
2956 m2
-
15877225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27563268 15877225 INWESTYCYJNY DIAMENT W SERCU PRUSZKOWA PUM 1000 m²Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Ta oferta jest skierowana do wymagających inwestorów i deweloperów, którzy cenią topowe lokalizacje i jasną sytuację prawną. KLUCZOWE PARAME...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

4 200 000 PLN (5 949 zł/m2)

-
-
706 m2
-