• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Ożarów Mazowiecki

Znalezionych ofert: 8

15790647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25972718 15790647 Na sprzedaż oferowany jest grunt inwestycyjny o powierzchni 0,85 ha, położony w miejscowości Piotrkówek Mały przy ul. Strzykulskiej, w gminie Ożarów Mazowiecki. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów o charakterze przemysłowym i...

Ożarów Mazowiecki (Piotrkówek mały) (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

7 200 000 PLN (846 zł/m2)

-
-
8510 m2
-
15704889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24270907 15704889 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 2,56 ha, zlokalizowanego w miejscowości Konotopa, w gminie Ożarów Mazowiecki. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy autostradzie A2 oraz w niedalekie...

Ożarów Mazowiecki (Konotopa) (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

26 567 107 PLN (1 035 zł/m2)

-
-
25663 m2
-
15641492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23084207 15641492 Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego o powierzchni 2,3 ha w miejscowości Konotopa, położonego tuż przy autostradzie A2 oraz trasach szybkiego ruchu. Nieruchomość wyróżnia się doskonałą lokalizacją, zapewn...

23 080 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
23080 m2
-
15882268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27659052 15882268 Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 6.777 mkw., zlokalizowany w miejscowości Macierzysz, w sąsiedztwie Warszawy.Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje tereny usługowe z dopuszc...

Ożarów Mazowiecki (Macierzysz) (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

5 387 715 PLN (795 zł/m2)

-
-
6777 m2
-
15759560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25340047 15759560 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 0,87 ha, zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim, bezpośrednio przy ulicy Strzykulskiej. Grunt posiada dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej oraz pełne uzbrojenie w media. T...

Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

6 600 000 PLN (753 zł/m2)

-
-
8769 m2
-
15075570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8977320 15075570 TEREN INWESTYCYJNY DLA DEVELOPERA POD ZABUDOWĘ 4 LOKALOWĄ O POWIERZCHNI 2,5 HADziałka o wymiarach 27x750 m, dojazd drogą gminną, w drodze wszystkie media miejskie.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania:- przeznaczenie podstawowe, zabudowa je...

Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

8 750 000 PLN

-
-
25000 m2
-
14178062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 104981 14178062 Nieruchomość składa się z 2 działek położonych niedaleko Urzędu Gminy.Na terenie obowiazuje plan zagospodarowania dający mozliwość wybudowania zarówno budynku wielorodzinnego jako biektu handlowego do 200m pow zabudowy , obiektu przemysłowego lub b...

Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

6 200 000 PLN

-
-
10000 m2
-
14527780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 138919 14527780 Działka jakich mało, około 30 minut od Warszawy, w sąsiedztwie domków oraz szeregowców. Proponuję działkę o łącznej powierzchni 3336 m2, położoną w Ożarowie Mazowieckim. Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego - teren zabudowy usługowej z...

Ożarów Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

1 200 000 PLN (360 zł/m2)

-
-
3336 m2
-