• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Edwardowo Lipowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lipowa i Edwardowo

Znaleźliśmy 5,096 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Mazowieckie

10631875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TEREN INWESTYCYJNY PRZY OBWODNICY POŁUDNIOWEJ. 80570 10631875 UWAGA!!!Oferta dla inwestorów. Działka inwestycyjna  o pow. 42174 m2. Gmina Kowala kRadomia. Działka na odcinku około 80 m graniczy z Obwodnicą Południową Radomia. Znajduje się w odległości około 600 m od trasy E-7 Warszawa - Kielce - Kraków. Dojazd ...

Kosów (Mazowieckie, gm. Kowala)

4 217 400 PLN

-
-
42174 m2
-
10631360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane. 4433 10631360 UWAGA !!!NA  sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE  przy ulicy Marglowej o powierzchniach 1170 m2 - 4 szt,plus 1szt. o pow.-1179 m2.Energia , woda ,kanalizacja będzie w  drodze bezpośrednio przylegającej  do działki.W trakcie realizacji.Wymiary działek - szerok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

175 500 PLN

-
-
1170 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15815657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625301 15815657 Jeśli szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom dla swojej rodziny i zyskasz przestrzeń, prywatność oraz komfort życia – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjne  działki budowlane położone zaledwie 7 km od Siedlec...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

240 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-
15889282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846626 15889282 Niepowtarzalna działka o powierzchni 3 185 mkw., otoczona zielenią i starodrzewiem, w sąsiedztwie lasów oraz terenów rekreacyjnych- idealna propozycja pod budowę rezydencji lub inwestycję. Nieruchomość położona w miejscowości Wiązowna Kościelna, w d...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

900 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
3185 m2
-
15771338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w super lokalizacji 25578230 15771338 Do kupienia działka budowlana 859 m2, Grodzisk MazowieckiObowiązuje MPZP z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną (MN): jeden budynek mieszkalny (co najwyżej dwie kondygnacje naziemne) i jeden budynek towarzyszący (garaż, altana, budynek gospodarcz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

715 000 PLN

-
-
859 m2
-
15373084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17067046 15373084 Przedstawiam do sprzedaży grunt rolny pod inwestycję o wielkości 2,98ha, położony obok Targowiska Gminnego (znane i ważnej dla tego rejonu giełdy owoców miękkich i warzyw) w Nowym Przybojewie, przy drodze powiatowej Nr 3071W Goławin-Załuski. Rejon d...

Czerwińsk nad Wisłą (Nowe przybojewo) (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

1 350 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
29800 m2
-
15873203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513568 15873203 Działka, którą opisujemy, ma powierzchnię 2200 metrów kwadratowych i znajduje się w Cząstkowie w Polsce. Ma wymiary 30 metrów szerokości i 73 metry długości. Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i znajduje się w spokojnej, zielonej ok...

Cząstków Polski (Mazowieckie, gm. Czosnów)

398 200 PLN (181 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15893680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916000 15893680 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM.Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod lokale usługowo-handlowe w dobrej lokalizacji? I Szukasz dobrej inwestycji? To, ta nieruchomość jest odpowiedzią...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 600 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15874948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27519705 15874948 Tu  zbudujesz swój azyl - dom cało roczny !!!Sprzedam kwadratową działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2w malowniczej Czubajowiżnie, powiat Wołomiński, gm. Poświętne .Media: prąd, woda w drodze.Dlaczego ta działka jest wyjątkowa?Kameralna wieś Czubaj...

Czubajowizna (Mazowieckie, gm. Poświętne)

150 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1000 m2
-