• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 13

15557312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursus Gołąbki | segment | 4 pokoje | 108 m2 21175980 15557312 REZERWACJA Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowy segment z ogródkiem zlokalizowany przy ul. Barbary Radziwiłłówny w dzielnicy Ursus Gołąbki.Powierzchnia użytkowa domu to 108,83 m2, natomiast powierzchnia całkowita t...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (10 176 zł/m2)

4
2
108 m2
1996
15006287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 6647701 15006287 Na sprzedaż 5-pokojowy, środkowy segment z tarasem i garażem, zlokalizowany w dzielnicy Ursus - Gołąbki. W pobliżu: przedszkole, przystanek autobusowy. Budynek wzniesiony w 2010 roku. Stan wykończenia: deweloperski. W 2022 roku wymienione insta...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

5
2
275 m2
2010
15871913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27480664 15871913 Dom w zabudowie bliźniaczej 126 m² + 63 m² piwnicy Cicha ulica Rynkowa, tuż przy Parku AcheraNa sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak o powierzchni 126 m² na dwóch poziomach, z dodatkowymi 63 m² zadbanej, w pełni użytkowej piwnicy. Nieruchomość położ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (10 317 zł/m2)

4
2
126 m2
1965
15704932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy bliźniak, super dla rodziny 24271794 15704932 Do kupienia 8-pokojowy, dwupoziomowy dom-bliźniak 245 m2 z 2010 r., na działce 520 m2, Ursus Czechowice.Do ewentualnego odświeżenia lub remontu, dostępny bez mebli ruchomych, super dla rodziny.Dom to:= parter:* dwa pokoje 11,2m2 i 6,2m2;* łazienka 10...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 350 000 PLN (9 592 zł/m2)

8
-
245 m2
1995
15886074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27747066 15886074 Przestronna Rezydencja w willowej dzielnicy Ursus Gołąbki z pięknie zagospodarowanym, niewielkim ogrodem.Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom (330 powierzchni użytkowej mkw. + 164 m.kw piwnicy o wysokości 270 cm.) w otoczeniu zieleni (działka 737 ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (6 040 zł/m2)

7
4
495 m2
2007
15800900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 26223566 15800900 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15886453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27757555 15886453 DOM PREMIUM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM 263,5 m² 7 POKOI GARAŻ LOKAL USŁUGOWY PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - UL. DRZYMAŁY Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających — łącząca komfort życia rodzinnego z realną możliwością prowadzen...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (7 490 zł/m2)

7
-
263 m2
1998
15870919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27445474 15870919 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Niezależny budynek z 4 mieszkaniami: idealna inwestycja w Ursusie!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem usytuowana w Warszawie, w dzielni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (9 213 zł/m2)

10
-
216 m2
2000
15870904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27443815 15870904 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, położona w prestiżowej i dobrze skomunikowanej części Warszawy: Ursus, ul. Wiosny Ludów.Najważni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (9 208 zł/m2)

12
6
194.4 m2
2000
15870897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27443782 15870897 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaInwestycja w Ursusie: 5 lokali na piętrze, świetna cena!Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem, położona w warszawskiej dzielnicy Ursus pr...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (9 556 zł/m2)

7
3
135 m2
2000
15794959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26085681 15794959 Ursus Czechowice - Stary Ursus Unikatowy Dom z Pięknym Ogrodem 440 m² 5 pokoi Sauna Basen I Poddasze do aranżacji Działka 683 m² ul. II Armii Wojska Polskiego DLA KOGO? Idealna propozycja dla rodzin poszukujących p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 000 PLN (7 955 zł/m2)

5
2
440 m2
1998
13435620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 89001 13435620 Wszechstronne możliwości zaaranżowania budynku w zależności od zapotrzebowania kupującego. Bardzo interesujący obiekt,w którym znajduje się schron,szyb windowy z piwnicy na dach i lądowisko dla niedużego helikoptera. Dom o powierzchni 1050 m wybudow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 990 000 PLN (4 752 zł/m2)

2
5
1050 m2
1983