• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Dostępna

Znalezionych ofert: 1

15824015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649696 15824015 Dom wolnostojący do remontu ewe. rozbudowy - Bemowo, Boernerowo Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 56m², położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Warszawy - Bemowo, Boernerowo. Nieruchomość usytuowana jest w ...

Warszawa (Bemowo), Dostępna

1 700 000 PLN (31 481 zł/m2)

-
1
54 m2
-