• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 50

15890476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 111,5 m2, Warszawa Białołęka 27877472 15890476 SPRZEDAŻ I 1 220 000 zł I SEGMENT ŚRODKOWY 111,5 m2 WARSZAWA ZIELONA BIAŁOŁĘKA ODDANE DO UŻYTKOWANIA !!!Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Bez podatku PCC ! Kupujący nie płaci prowizji !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny w sta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (10 991 zł/m2)

5
2
111 m2
2025
15881063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27622199 15881063 FUNKCJONALNY SEGMENT Z OGRÓDKIEM 120 m² BIAŁOŁĘKA DWORSKA OGRODY PRZYJACIÓŁNa sprzedaż komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 80 m² użytkowej (ok. 120 m² całkowitej), położony na kameralnym osiedlu Ogrody Przyjaciół na warszawskiej Białołęc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
-
120 m2
2020
15797480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z dużym ogrodem w cichej okolicy 26147068 15797480 Na sprzedaż 5-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 360m2, na działce 1200m2, Białołęka, Brzeziny.Gotowy do wprowadzenia się. Doskonały dla rodziny.Wygodna lokalizacja, blisko sklepy ogólnospożywcze i punkty usługowe, niedaleko żłobek, przedszkole, s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 000 PLN (9 444 zł/m2)

5
-
360 m2
2012
15684509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23906646 15684509 Parterowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Białołęka, ul. Pomorska 160 m² Twój dom w mieście, blisko naturyTen przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Białołęki oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia prywat...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (13 688 zł/m2)

5
2
160 m2
2006
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007
14985109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6115867 14985109 Do sprzedania dom jednorodzinny usytuowany na terenie Białołęki (Henryków). Budynek o powierzchni użytkowej ok 290 m2, użytkowany od 1997 roku posadowiony jest na działce o powierzchni 1695 m2.Dom jest zaopatrzony we wszystkie media, łącznie z kanali...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 000 PLN (9 310 zł/m2)

8
3
290 m2
1997
13788691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 100151 13788691 Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchniaIdealna cisza, dookoła nieruchomości las!!! Dom kilka lat temu był opisywany w Magazynie Weranda ze względu na swój ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1998
15890549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem na bliskiej Białołęce 27879114 15890549 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Białołęce.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla dużej rodz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
350 m2
2000
15598802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22156207 15598802 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny skrajny segment, położony na warszawskim Tarchominie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 170 m² znajduje się na działce o powierzchni 400 m² i została oddana do użytku w 2022 roku. Zosta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 000 PLN (12 765 zł/m2)

5
2
170 m2
2022
15851002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27011215 15851002 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m², położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Dąbrówce Szlacheckiej przy ul. Modlińskiej na warsz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 690 000 PLN (10 563 zł/m2)

5
3
160 m2
2004
15889458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27851013 15889458 Bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – Warszawa Białołęka, ul. OlesinNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki - Kobiałka, przy ul. Olesin. Inwestyc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 900 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
183 m2
2025
15852478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27033352 15852478 BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki, w rejonie Kobiałki przy ul. Olesin. Kameralna inwestycja powstaje z myślą o osobach, które szukają przestrzeni, prywatności oraz ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (8 469 zł/m2)

5
3
177 m2
2026