• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Solec Nad Wisłą Radomska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: nad, Wisłą i Radomska

Znaleźliśmy 14 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Solec Mazowieckie

15767511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25529107 15767511 Szukasz domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy? Ten bliźniak w miejscowości Solec to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny! Na powierzchni 133 m² zaprojektowano przestrzeń, która łączy funkcjonalność z wy...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

690 000 PLN (5 188 zł/m2)

5
-
133 m2
2015
15632810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22871483 15632810 Solec to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury i komfort życia na wysokim poziomie. Bliskość lasów i terenów zielonych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi oraz długim spacerom. Również dobra komunikacja z centrum Konstancina...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 950 000 PLN (8 478 zł/m2)

5
2
230 m2
2025
15885612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe domy w Solcu koło Konstancina 6 pokoi 27734158 15885612 1 235 000 zł SPRZEDAŻ DOM SEGMENT ŚRODKOWY 178 m2 SOLEC GMINA GÓRA KALWARIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment ŚRODKOWY 121C) o powierzchni użytkowej 178,54 m2. Dodatkowo poddasze nieużytkowe - 32 m2. Ni...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 235 000 PLN (6 938 zł/m2)

6
2
178 m2
2025
15320706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15702872 15320706 Duży, funkcjonalnie zaprojektowany dom z myślą o rodzinie. W Solcu pod Konstancinem -Jeziorna . Duży przestronny dom położony w Solcu 5 km za Konstancinem . W cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego....

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 950 000 PLN (7 500 zł/m2)

7
2
260 m2
2018
15886149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na działce przy lesie/Bliskość infrastruktury 27749483 15886149 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna.Podatek PCC 0%, Prowizja 0%.Najważnie...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

849 000 PLN (5 979 zł/m2)

4
2
142 m2
2025
15286720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14774948 15286720 1. Lokalizacja:Prestiżowa lokalizacja otoczona lasem sosnowym, gwarantująca spokój i bezpieczeństwo.Bliskość natury - dom położony przy lesie sosnowym, oferujący wyjątkową atmosferę.2. Architektura i Powierzchnia:Bliźniak o imponującej powierzchni 15...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

750 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
1
150 m2
2023
15709571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24357508 15709571 Wyjątkowy dom parterowy dwulokalowy w sercu natury Solec pod Konstancinem 1500 m² działki w otoczeniu zieleni.Możliwość dokupienia działki graniczącej z domem - 1000m2 - (350.000 PLN)Szukasz domu w spokojnym otoczeniu, blisko natury, a jednocześnie...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 700 000 PLN (8 795 zł/m2)

9
4
307 m2
2000
15575237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny 6 pokojowy, wolnostojący dom 21645064 15575237 Do sprzedania 6-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 260m2 z 2018 r., na działce 1200m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Wygodna lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W oko...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 200 000 PLN (8 462 zł/m2)

6
-
260 m2
2018
15768531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25546564 15768531 Wyobraź sobie letni poranek — otwierasz drzwi na taras, w powietrzu czuć zapach kawy i świeżo skoszonej trawy. Dzieci biegają boso po trawie, w tle słychać śmiech i plusk wody w basenie. Ty w tym czasie masz chwilę tylko dla siebie — czy to w ogrodzi...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 600 000 PLN (6 919 zł/m2)

7
4
375.8 m2
2009
15886150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na działce przy lesie/Bliskość infrastruktury 27749484 15886150 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna.Podatek PCC 0%, Prowizja 0%.Najważniej...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

999 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
2
156 m2
2025
15866595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321029 15866595 Nowy, bez PCC, 0% prowizji od kupującego. Wyjątkowa willa w otoczeniu natury – komfort, przestrzeń i ponadczasowa architektura.Zapraszamy do odkrycia niezwykłego, wolnostojącego domu o powierzchni 260 m², położonego na zagospodarow...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 150 000 PLN (8 269 zł/m2)

6
2
260 m2
2017
15888125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803130 15888125 Dom wolnostojący 209 mkw, Konstancin – Jeziorna, SolecOferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 209 mkw, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Solec, tuż obok Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość usytuowana jest...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 740 000 PLN (8 325 zł/m2)

5
2
209 m2
2013