• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Młynarze Wczasowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wczasowa i Młynarze

Znaleźliśmy 2,565 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15565738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21463969 15565738 NieruchomośćWolnostojący dom w stylu klasycznej willi z 2014r.W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy.Działka ponad 1000m2 - w pełni zagospodarowana: kostka przed wejściem, liczne krzewy oraz kilka dużych sosen.Na tarasie grill z wędzarn...

Szczęsne (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 000 000 PLN (12 121 zł/m2)

6
2
165 m2
2014
15495670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841209 15495670 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu.Na piętrze mieszczą się duża łazienka, główna sypialnia z kolejną prywatną łazienką oraz trz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
3
136 m2
2024
15214066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12783497 15214066 Dom letniskowy z dużą zagospodarowaną działką w środku lasu. Dom letniskowy o powierzchni 42m2 z możliwością rozbudowy i przekształcenia na całoroczny.Dom składa się z trzech pokoi,kuchni,lazienki i dużego tarasu.Działka o powierzchni 851 m2 położona...

Młynarze (Mazowieckie, gm. Zabrodzie)

250 000 PLN (5 952 zł/m2)

3
1
42 m2
1980
15101549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9838011 15101549 NIERUCHOMOŚĆBliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie (12,5m2, 15m2, 11m2, 10m2), co daje wiele...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

909 000 PLN (7 451 zł/m2)

5
2
122 m2
2022
15157091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11182830 15157091 W skrócie Dom wolnostojący z biurem + budynek magazynowy + miejsce na dodatkowe hale produkcyjnemagazyny działka 10300 m2 pierwszy budynek z biurem o pow. 448 m2, w tym 8 pokoi - 3 łazienki - wysoki standard wykończenia...

Sobiekursk (Mazowieckie, gm. Karczew)

2 670 000 PLN (5 494 zł/m2)

8
3
486 m2
-
15876578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27541361 15876578 Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) — to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, doskonały dla osób szukających miejsca do ży...

Wiązowna (Góraszka) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

690 000 PLN (7 419 zł/m2)

4
2
93 m2
2025
15747776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25098918 15747776 Bez prowizji od kupującegoBez podatku PCCDomy odebrane Pompa ciepła w cenie Kilka domów w cenie 949.000 PLN.Regularna cena 985.000 PLN. Marzysz o własnym domu na łonie natury, a jednocześnie chcesz mieć 3 minuty do sklepu, przedszkola, szkoły i łatwy...

Wieliszew (Skrzeszew) (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

949 000 PLN (5 822 zł/m2)

4
1
163 m2
2024
15881976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27653435 15881976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w nowej inwestycji: Spokojna Park. Spokojna Park obejmuje dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów położony jest na pięknej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych bezpoś...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 787 zł/m2)

5
3
130.3 m2
2025
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
14957652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5576435 14957652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej .Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski w miejscowości Józefów. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię 142,3...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (10 540 zł/m2)

5
2
142.31 m2
2022
15893550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27913887 15893550 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15729787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24767033 15729787 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom położony w zielonej i spokojnej części Otrębus. To idealna propozycja dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do życia z dogodnym dojazdem do Warszawy.Wnętrze domu zostało zaprojektowane z myślą o wygod...

Otrębusy (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 499 000 PLN (7 138 zł/m2)

5
2
210 m2
1988