• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Konstancin-Jeziorna Kościelna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kościelna

Znaleźliśmy 56 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Konstancin-Jeziorna Mazowieckie

15822525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650608 15822525 Dom posadowiony na działce ( 2250m 2 ) w doskonałej lokalizacji Konstancina. Poziom zero to przestronny hall (21m 2 ) . salon ( ca 30 m2) z wyjściem na taras i ogród, kuchnia. W drugiej części zupełnie nie zależne dwa pokoje,garderoba i łazienka.(...

Konstancin-Jeziorna (Skolimów), Deotymy

4 500 000 PLN (9 000 zł/m2)

8
1
500 m2
1999
15795644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klasyk Konstancin A 26101551 15795644 Elegancja, przestrzeń i prestiż w sercu Konstancina.Na sprzedaż wyjątkowa willa położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Konstancina-Jeziorny - w kameralnej części strefy A, To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (16 957 zł/m2)

6
-
460 m2
-
15740247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24948866 15740247 Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w sypialni z oknami otwartymi na zieleń i ciszę. Przestrzeń, której nie ograniczają ani sąsiedzi, ani miasto – tylko natura i Ty. Wyobraź sobie salon, w którym dwustronny kominek otula domowników ciepłem, a du...

Słomczyn (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 200 000 PLN (10 224 zł/m2)

5
3
313 m2
2013
15638151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23014846 15638151 Wyobraźmy sobie rezydencję z klasą, która już od pierwszego spojrzenia zapiera dech w piersiach. Wjeżdżasz na teren przez szeroką, reprezentacyjną bramę kutą z ozdobnego metalu — po obu stronach stoją monumentalne lwy z kamienia, które dumnie strzegą...

Czernidła (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

6 650 000 PLN (16 793 zł/m2)

8
-
396 m2
-
15834674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Borowinie 5 pokoi podwójny garaż 26702963 15834674 1 269 000 zł PRZEDSPRZEDAŻ 167 m2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM BOROWINA gmina KONSTANCIN - JEZIORNABEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!0% PROWIZJI!ZAREZ...

Borowina (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 269 000 PLN (7 599 zł/m2)

5
2
167 m2
2027
15768230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Konstancin - Jeziorna, Rycerska, działka + dom 25537362 15768230 Sprzedaż dom 147m2 powierzchnia całkowita działka 1603m2 Konstancin - Jeziorna strefa A   1 845 000 złPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m2 na działce o powierzchni 1603 m2.Parter: salon z kominkiem z częścią...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 845 000 PLN (12 551 zł/m2)

6
2
147 m2
1985
15504415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne segmenty 20019983 15504415 RODZINNE SEGMENTY Oferta to  5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Powierzchnia całkowita budynku B2,B3,B4 to 167,72m2.Powierzchnia całkowita budynku B1,B5 to 179,84m2.Na parterze we wszystkich lokalach mieszkalnych zlokalizo...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 909 500 PLN (11 434 zł/m2)

4
-
167 m2
2024
14933787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5040294 14933787 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 300 000 PLN (10 407 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15826890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645309 15826890 Podstawowe zalety: duża działka w strefie uzdrowiskowej A, historyczna willa z lat 20. XX wieku, prestiżowa lokalizacja wśród rezydencji, dojrzały starodrzew tworzący prywatny park, pełne media, szerokie możliwości inwestycyjne, unikatowa lokalizacja...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

12 500 000 PLN (38 941 zł/m2)

11
-
321 m2
1912
15680787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23836088 15680787 Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna642 m² 7 pokoi działka 3318 m² garaż saunaZ wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję o powierzchni 642 m², położoną na przepięknej, zadrzewionej działce o powierzchni 3318 m². N...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 600 000 PLN (11 054 zł/m2)

7
3
778 m2
2005
15718167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24547439 15718167 LUKSUSOWA REZYDENCJA W KONSTANCINIE - KLARYSEWIEREPREZENTACYJNA REZYDENCJA W KONSTANCINIE - KLARYSEWIE o powierzchni 740 m2, położona na pięknie urządzonej działce - ogrodzie o powierzchni 2.776 m2. Rezydencja charakteryzuje się elegancką architektur...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 950 000 PLN (12 095 zł/m2)

10
6
740 m2
2008
14647808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 155353 14647808 Cichy, widny, ustawny, klimatyczny dom w Konstancinie - Jeziornej ( 12 bliźniaka ) o powierzchni 198m , działka 400m.4 sypialnie, 2 łazienki, salon z francuskim kominkiem, jadalnia, kuchnia, piwnica z piecem gazowym z Valliant, strych w drewnieWodoci...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 000 000 PLN (10 101 zł/m2)

6
3
198 m2
1996