• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Józefów

Znalezionych ofert: 24

15857657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia 27129002 15857657 Nowoczesny bliźniak premium   Fotowoltaika + magazyn energii Klimatyzacja Smart Home 30 min do Warszawy blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego!Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny bliźniak o powierzchni 115,19 m2 na działce 372,5 m2...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 339 000 PLN (11 643 zł/m2)

5
-
115 m2
2023
15870749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438450 15870749 Prezentuję państwu uwadze wyjątkowy dom w Józefowie (gmina Nieporęt) wymarzone miejsce dla ceniących sobie komfort, przestrzeń i bliskość natury, bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do Warszawy.Nieruchomość została wybudowa w 2021 roku, a jej budową ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 990 000 PLN (12 839 zł/m2)

5
2
155 m2
2021
14957652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5576435 14957652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej .Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski w miejscowości Józefów. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię 142,3...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (10 540 zł/m2)

5
2
142.31 m2
2022
14262117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 107254 14262117 Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody. Nieruchomość ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

3 500 000 PLN (8 750 zł/m2)

7
2
400 m2
1975
15876688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27547584 15876688 z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1970
15881130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po przebudowie z działką w Józefowie, Michalin 27624578 15881130 Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej poszukiwanych części Józefowa - Michalinie. To propozycja przede wszystkim dla osób, które szukają dobrze położonej działki w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do Warszawy.Na działce o p...

Józefów (Michalin) (Mazowieckie, gm. Józefów)

3 250 000 PLN (18 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1980
15768622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25548318 15768622 Na sprzedaż przestronny segment w zabudowie szeregowej z garażem, ogródkiem i tarasem, położony na kameralnym osiedlu 6 domów jednorodzinnych. To idealne miejsce dla rodzin szukających wysokiej jakości życia w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 799 000 PLN (8 567 zł/m2)

5
3
210 m2
2025
15796189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26112979 15796189 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 400 mkw., usytuowanego na działce o powierzchni 609 mkw., położonego w sercu Józefowa, z bliskim dostępem do SKM oraz wszelkich placów...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

2 690 000 PLN (6 725 zł/m2)

7
3
400 m2
1993
15670802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23656154 15670802 Do sprzedaży dom wolnostojący w Legionowskim Józefowie o powierzchni użytkowej 137,30 m2. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1114 m2. Stan surowy zamknięty.Rozkład pomieszczeń:Parter składa się z przedsionka, holu, pokoju, salonu z otwartą...

Józefów (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

870 000 PLN (6 336 zł/m2)

5
2
137.3 m2
2024
15742028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24984736 15742028 Dom w Józefowie – z naturą na wyciągnięcie ręki ! Te dom … mówi sam za siebie. Gdziekolwiek nie spojrzeć , czuć dobrą energię i serce włożone w jego zaprojektowanie. W prawobrzeżnej części Warszawy, w spokojnym, zielonym Józefowie, w bezpośrednim sąs...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 395 000 PLN (6 675 zł/m2)

5
2
209 m2
1993
15860074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181437 15860074 W samym sercu zielonego Józefowa, przy ul. Nadwiślańskiej, znajduje się nieruchomość, która łączy w sobie to, co najcenniejsze - komfort życia, przestrzeń dla rodziny i możliwości rozwoju biznesu. Zakup na fakturę VAT (trzeba doliczyć VAT 23%) To mie...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

4 800 000 PLN (5 543 zł/m2)

11
-
866 m2
2016
15699234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24162589 15699234 Mam przyjemność zaprezentować Wyjątkowy, Nowoczesny Dom Wolnostojący o powierzchni 260 m2 posadowiony na przepięknej dużej działce ze starodrzewiem i cudownym lasem wokół o powierzchni 1476 m2 w Józefowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

3 999 900 PLN (15 384 zł/m2)

6
3
260 m2
2022