• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Huta Żabiowolska Akacjowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żabiowolska, Huta i Akacjowa

Znaleźliśmy 2,540 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15876306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535232 15876306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

5
2
220 m2
1991
15262530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14127796 15262530 Na sprzedaż 5-pokojowy dom-bliźniak o pow. użytkowej 164,4 m2 , na działce o pow. 504 m2 , zlokalizowany w Siedliskach w gminie Piaseczno. Nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu. W okolicy Park Zdrojowy w Kon...

Siedliska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 618 920 PLN (9 871 zł/m2)

5
1
164 m2
2022
15885738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona enklawa | Dom całoroczny z sadem i lasem! 27739982 15885738 Na sprzedaż działka z wyremontowanym domem całorocznym w konstrukcji szkieletowej w Kopkach (powiat otwocki) tuż obok rzeki Świder.Na działce znajduje się własny sad z jednej strony i prywatny las sosnowo- świerkowy z drugiej.Całość znajduje się w ot...

Kopki (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
98 m2
2021
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15891381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896588 15891381 Na sprzedaż niepowtarzalna posiadłość o powierzchni 4,6 ha, położona w cichej i malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem.Na terenie nieruchomości znajdują się dwa niezależne domy mieszkalne, przeznaczone d...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
164 m2
2004
15888969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27835577 15888969 Szukasz dużego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy przestrzeń, atrakcyjną lokalizację i solidne podstawy techniczne.Dom położony jest w świetnie skomunikowanej części Radomia blisko centrum miasta, a jedno...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

850 000 PLN (4 028 zł/m2)

6
2
211 m2
1980
15888428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814054 15888428 Na sprzedaż dom o powierzchni 174,4 m² położony na dużej działce 958 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą Bobrowcu!To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i domu z potencjałem do stworzenia własnego, ...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 258 000 PLN (7 230 zł/m2)

4
2
174 m2
1994
15882063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656130 15882063 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM 69 ARÓW PRZESTRZENI, DOM I ZABUDOWANIA GOSPODARCZE CHOROMANY, GM. TROSZYNZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży klimatycznej nieruchomości położonej w miejscowości Choromany, w dynamicznie rozwijającej si...

Choromany (Mazowieckie, gm. Troszyn)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

4
1
100 m2
1971
15869883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27411252 15869883 Dom 120 m2 z potencjałem adaptacji. Działka 3000 m2.WęgrzynowoNa sprzedaż solidny dom jednorodzinny w miejscowości Węgrzynowo (powiat makowski). Nieruchomość przeszła rozbudowę i modernizację, wykonano nową elewację, dach oraz zadbano o nowoczesne in...

Węgrzynowo (Mazowieckie, gm. Płoniawy-Bramura)

695 000 PLN (5 792 zł/m2)

4
1
120 m2
1980