• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 95

12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15848079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26932819 15848079 Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku.Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.Planowany termin oddania to IV kwartał 2026 r.Segment na działce 180 m2.W skład l...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

859 000 PLN (8 250 zł/m2)

5
-
104.12 m2
2026
15866756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27327286 15866756 Do sprzedania skrajny segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku.Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.Planowany termin oddania to IV kwartał 2026 r.Segment na działce 320 m2.W skład lo...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

949 000 PLN (9 114 zł/m2)

5
-
104.12 m2
2026
15778802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25758497 15778802 Do sprzedania połowa domu (parter) 84 m2 z oddzielnym wejściem i oddzielną księgą wieczystą.W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, łazienka i kuchnia.W skład nieruchomości wchodzi dodatkowo oddzielny piętrowy domek o powierzchni ok 55 m2 (4 pokoje 2 ła...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

872 000 PLN (5 011 zł/m2)

5
-
174 m2
1980
15533773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20682224 15533773 Do sprzedania działka 905 m2 z domkiem (zamieszkały) ok 51 m2 w Grodzisku Maz. (Łąki).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 54,5 m x ok 16,5 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Na działce domek parterowy z lat 60 tych o ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

550 000 PLN (10 784 zł/m2)

1
1
51 m2
1960
15865021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279651 15865021 Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszkach 2 (B).Dom został wykończony około 6 lat temu i jest gotowy do zami...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 699 000 PLN (10 113 zł/m2)

6
2
168 m2
2015
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987
15885380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728031 15885380 Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego !!!Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Grodzis...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (5 593 zł/m2)

7
3
295 m2
1998
15888345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27810227 15888345 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

770 000 PLN (8 370 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15205774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12575125 15205774 Na sprzedaż bardzo ładny zadbany dom w Kozerach, położony w cichej, spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2, na której stoi budynek jest równa i sucha. Na parterze znajduje się: - salon ( z kominkiem) i kuchnią otwa...

Grodzisk Mazowiecki (Kozery) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN (7 426 zł/m2)

6
2
202 m2
2015
15861970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218629 15861970 Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie, gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Na par...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (8 838 zł/m2)

5
2
130 m2
2022
15888219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807078 15888219 2 domy wolnostojące na jednej działce Grodzisk Mazowiecki idealna inwestycjaNa sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Na działce o powierzchni 621 m znajd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 340 000 PLN (8 933 zł/m2)

5
2
150 m2
-