• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Drogoszewo

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Drogoszewo

Znaleźliśmy 2,548 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15860758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183923 15860758 Szukasz wyjątkowego miejsca, które zapewni komfort Twojej rodzinie, a jednocześnie zaoferuje dodatkową przestrzeń na realizację pasji lub prowadzenie własnej działalności? Prezentuję bardzo funkcjonalną i przestronną nieruchomość, zlokalizowaną w cic...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

890 000 PLN (3 518 zł/m2)

8
2
253 m2
1973
15765256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25467881 15765256 Elegancka rezydencja w otoczeniu lasu Wawer, Radość, WarszawaWyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią przestrzeń, spokój i wysoką jakość wykonania. Dom położony jest w zielonej części Wawra, w otoczeniu lasu i okazałych willi, na dużej, ładnie z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 000 PLN (10 817 zł/m2)

6
4
453 m2
2012
15733962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24811988 15733962 Dobrze utrzymany dom z halą (zakład wulkanizacyjny) w centrum Warki funkcja mieszkalna + biznes + potencjał inwestycyjnyPoszukujesz nieruchomości, która łączy wygodne życie, miejsce na własną działalność i realny potencjał inwestycyjny gruntu? Ta of...

Warka (Mazowieckie, gm. Warka)

1 950 000 PLN (9 198 zł/m2)

4
1
212 m2
1990
15411767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940935 15411767 Na sprzedaż dom jednorodzinny praktycznie wyremontowany o powierzchni 98m2 składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, wiatrołapu częściowo podpiwniczony. Budynek o konstrukcji drewnianej, ocieplony, otynkowany, ogrzewanie na gaz, do poses...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

1 135 000 PLN (11 582 zł/m2)

4
1
98 m2
1945
15122553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10332789 15122553 Przestronny i słoneczny dom w willowej dzielnicy Piaseczna - Zalesie Dolne. Znakomicie zaprojektowany dom w prestiżowej lokalizacji, spokojnej i pełnej zieleni, a jednocześnie blisko do miasta. Parter domu to świetnie zaplanowana otwarta przestrzeń. ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 860 000 PLN (9 254 zł/m2)

5
2
201 m2
2000
14876474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3833315 14876474 Idealna nieruchomość dla wymagającej rodziny, ze świetnym dojazdem do Warszawy, nawet w 20 min. Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego domu z zadbanym ogrodem oraz garażem na dwa samochody.Dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni mieszkal...

Władysławów (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 150 000 PLN (6 380 zł/m2)

6
2
337 m2
2009
15887671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790051 15887671 Dom wolnostojący w Książenicach z przestronną działką o powierzchni 1100 m2.Dom jest gotowy do zamieszkania i idealny dla rodzin poszukujących wygody i przestrzeni. Tych którzy pragną ciszy, śpiewu ptaków popijając kawkę na tarasie. Świetny dom dla m...

Książenice (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 349 000 PLN (7 935 zł/m2)

5
1
170 m2
2014
15884281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27698708 15884281 NOWOCZESNY SEGMENT SKRAJNY 117,33 m² GOTOWY DO ZAMIESZKANIA BEZCZYNSZOWY MARKI (UL. JASTRZĘBIA)Na sprzedaż przestronny, wykończony w wysokim standardzie segment skrajny z 2021 roku, położony w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Marek – tu...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 329 000 PLN (11 327 zł/m2)

4
2
117.33 m2
2021
15867345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27344155 15867345 Dom o powierzchni użytkowej 181,77 m², położony w Zielonce, na działce o powierzchni 444 m². Bardzo dobra komunikacja, szybki dojazd do Warszawy (idealne dla osób pracujących w stolicy), przystanek autobusowy ok. 3 min pieszodostęp do kilku linii (m...

Zielonka (Mazowieckie, gm. Zielonka)

1 249 000 PLN (6 871 zł/m2)

5
-
181.77 m2
1988
15863088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27238342 15863088 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (10 408 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15861489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27207427 15861489 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Dom z 1990 roku o powierzchni 180m, wolno stojący, posadowiony na działce o powierzchni 989 m w Dziekanowie Leśnym.Dom zbudowany w technologii tradycyjnej, gdzie ściany wykonane są z pustaka, ociep...

Dziekanów Leśny (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 249 000 PLN (6 939 zł/m2)

3
1
180 m2
1990
15808286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26384578 15808286 Dom w miejscowość Stojadła o powierzchni 137 metrów kwadratowych.W bryle domu garaż zaaranżowany na garderobę z pralnią w pełnej zabudowie.Na parterze znajduje się przestronny salon z kuchnią i jadalnią, łazienka z prysznicem, spiżarka, garderoba z p...

Stojadła (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 599 000 PLN (11 672 zł/m2)

5
-
137 m2
-