• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Chrzanów Mały

Znalezionych ofert: 7

15890641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882863 15890641 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (6 429 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15890642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882864 15890642 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15890640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882862 15890640 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15630391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22846134 15630391 Na sprzedaż segment w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie c...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 000 000 PLN (6 993 zł/m2)

1
2
143 m2
2025
15291932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14927676 15291932 NIERUCHOMOŚĆDom zbudowany na dużej działce w ładnej okolicy. Na działce zostaną postawione w zabudowie bliźniaczej tylko cztery budynki, połączone łącznikiem, który można wykorzystać jako dodatkowy pokój lub zaprojektować w nim ogród zimowy. Na parte...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (3 623 zł/m2)

5
1
207 m2
2023
15870113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27419194 15870113 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą.Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony na przestronnej działce 900 m2Lokalizacja: Chrzanów Mały - 300 m od granic Milanówka i zaledwie 2 km od Grodz...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 399 000 PLN (8 479 zł/m2)

5
2
165 m2
2025
15630383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22846137 15630383 Na sprzedaż segment w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie c...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 150 000 PLN (8 214 zł/m2)

1
2
140 m2
2025